Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
26.08.2008, 19:47.11

digitalne uhrouske podhradě

no to je drsný...ad zprávy...Všichni mají paraboly a kuli tomu přejmenovali vesnici:-)))))))))))))))))))))))
uživatel
cb21
26.08.2008, 19:49.31

RE: digitalne uhrouske podhradě

Nic nového,to víme už delší dobu,ale koukal jsem že to přímo montovala spol. Towercom, a.s. (Skylink).
uživatel
skyi
26.08.2008, 19:55.11

RE: digitalne uhrouske podhradě

no to taky koukam :O wow
uživatel
cb21
26.08.2008, 20:07.35

RE: digitalne uhrouske podhradě

Dušan Duranzia, starosta Uhrovského Podhradia musí byť naozaj dobrý kolík. Obec má 38 obyvateľov, prvá zmienka o obci je z roku 1481 a on ju dá premenovať. :)))
uživatel
doky
26.08.2008, 20:08.15

RE: digitalne uhrouske podhradě

Dobre ze tam nemal aktivity vyrobca vloziek,ako by sa to potom volalo ??? :laughing: :bigeyes:
uživatel
liquere
26.08.2008, 20:13.22

RE: digitalne uhrouske podhradě

Asi si nemal na mysli vložky do topánok? :)))
uživatel
doky
26.08.2008, 20:15.26

RE: digitalne uhrouske podhradě

tak jako jedna obec ve středočeském kraji (PlČÍN) :laughing:
uživatel
vortimond
26.08.2008, 20:16.07

RE: digitalne uhrouske podhradě

O.K. doky :sly: R^ R^
uživatel
liquere
26.08.2008, 20:18.52

RE: digitalne uhrouske podhradě

Genau vortimond,uz aj tam su digitalny??? :laughing:
uživatel
liquere
26.08.2008, 20:19.29

RE: digitalne uhrouske podhradě

:-))))))))))))))))))))))) toto je tiež digitalne ?
uživatel
oneeeee
26.08.2008, 20:20.12

RE: digitalne uhrouske podhradě

Tak to by som v občaňáku nechcel mať napísané,ale v rodnom liste by to sedelo. :sly:
uživatel
doky
26.08.2008, 20:23.03

RE: digitalne uhrouske podhradě

Ja by som bol radšej keby tu poniektorý tiež boli digitálny. Aspoň by tu nepísali somariny.
uživatel
oneeeee
26.08.2008, 20:26.49

ditalne uhrovské podhradie

Je správne . To je tak keď niekto nechodil poriadne do školy. Tú čo napísal cb21 na slovensku nemáme .
uživatel
oneeeee
26.08.2008, 22:06.37

ditalne uhrovské podhradie

to jim mohli dát aspoň kvalitní satelity...a ne přijímač Topifield 6000. To jsou ty lidi tak chudý, že si nemohou dovolit SAT za cca 5 tisíc? Radši zaprodají jméno obce....a bába z reportáže je ještě na ten název hrdá...
uživatel
žlab
26.08.2008, 22:30.08

RE: digitalne uhrouske podhradě

Tí ľudia asi chudobní nebudú,veď obec má 38 obyvateľov a 90 domov. :bigeyes:
uživatel
doky
26.08.2008, 22:40.56

digitálny laz

My máme už dva roky zdigitalizovaný celý laz pri Žarnovici a nechválime sa.Je tam 6 chalúp,cca 20 ľudí.Štyri chalupy na quad a dve na single LNB.Montáž som robil ja,zdarma,všetci
sú spokojní,lebo dovtedy sme pozerali len STV 1-nepozerateľné a STV-2-trochu lepší obraz.Samozrejme laz na digitálny premenovať nemienime,väčšú blbosť som nevidel!
uživatel
pixla
27.08.2008, 03:32.40

oneeeee

sorry napsal jsem to narychlo,ale Ty to taky nemáš správně:-) ;)
uživatel
cb21
27.08.2008, 10:08.45

RE: digitalne uhrouske podhradě

ja to tady klidne necham premenovat na budvar, kdyz mi budou dodavat zdarma basu piva na tejden :)
uživatel
bublajs
27.08.2008, 12:04.00

bublajs

:-))) no to by musel mít ale každej v domě pivo!:-))))) R^ R^ R^
uživatel
cb21