| 26.08.2008, 19:47.11 | |
digitalne uhrouske podhraděno to je drsný...ad zprávy...Všichni mají paraboly a kuli tomu přejmenovali vesnici:-))))))))))))))))))))))) |
![]() cb21 |
| 26.08.2008, 19:49.31 | |
RE: digitalne uhrouske podhraděNic nového,to víme už delší dobu,ale koukal jsem že to přímo montovala spol. Towercom, a.s. (Skylink). |
![]() skyi |
| 26.08.2008, 19:55.11 | |
RE: digitalne uhrouske podhraděno to taky koukam :O wow |
![]() cb21 |
| 26.08.2008, 20:07.35 | |
RE: digitalne uhrouske podhraděDušan Duranzia, starosta Uhrovského Podhradia musí byť naozaj dobrý kolík. Obec má 38 obyvateľov, prvá zmienka o obci je z roku 1481 a on ju dá premenovať. :))) |
![]() doky |
| 26.08.2008, 20:08.15 | |
RE: digitalne uhrouske podhraděDobre ze tam nemal aktivity vyrobca vloziek,ako by sa to potom volalo ??? :laughing: :bigeyes: |
![]() liquere |
| 26.08.2008, 20:13.22 | |
RE: digitalne uhrouske podhraděAsi si nemal na mysli vložky do topánok? :))) |
![]() doky |
| 26.08.2008, 20:15.26 | |
RE: digitalne uhrouske podhradětak jako jedna obec ve středočeském kraji (PlČÍN) :laughing: |
![]() vortimond |
| 26.08.2008, 20:16.07 | |
RE: digitalne uhrouske podhraděO.K. doky :sly: R^ R^ |
![]() liquere |
| 26.08.2008, 20:18.52 | |
RE: digitalne uhrouske podhraděGenau vortimond,uz aj tam su digitalny??? :laughing: |
![]() liquere |
| 26.08.2008, 20:19.29 | |
RE: digitalne uhrouske podhradě:-))))))))))))))))))))))) toto je tiež digitalne ? |
![]() oneeeee |
| 26.08.2008, 20:20.12 | |
RE: digitalne uhrouske podhraděTak to by som v občaňáku nechcel mať napísané,ale v rodnom liste by to sedelo. :sly: |
![]() doky |
| 26.08.2008, 20:23.03 | |
RE: digitalne uhrouske podhraděJa by som bol radšej keby tu poniektorý tiež boli digitálny. Aspoň by tu nepísali somariny. |
![]() oneeeee |
| 26.08.2008, 20:26.49 | |
ditalne uhrovské podhradieJe správne . To je tak keď niekto nechodil poriadne do školy. Tú čo napísal cb21 na slovensku nemáme . |
![]() oneeeee |
| 26.08.2008, 22:06.37 | |
ditalne uhrovské podhradieto jim mohli dát aspoň kvalitní satelity...a ne přijímač Topifield 6000. To jsou ty lidi tak chudý, že si nemohou dovolit SAT za cca 5 tisíc? Radši zaprodají jméno obce....a bába z reportáže je ještě na ten název hrdá... |
![]() žlab |
| 26.08.2008, 22:30.08 | |
RE: digitalne uhrouske podhraděTí ľudia asi chudobní nebudú,veď obec má 38 obyvateľov a 90 domov. :bigeyes: |
![]() doky |
| 26.08.2008, 22:40.56 | |
digitálny lazMy máme už dva roky zdigitalizovaný celý laz pri Žarnovici a nechválime sa.Je tam 6 chalúp,cca 20 ľudí.Štyri chalupy na quad a dve na single LNB.Montáž som robil ja,zdarma,všetcisú spokojní,lebo dovtedy sme pozerali len STV 1-nepozerateľné a STV-2-trochu lepší obraz.Samozrejme laz na digitálny premenovať nemienime,väčšú blbosť som nevidel! |
![]() pixla |
| 27.08.2008, 03:32.40 | |
oneeeeesorry napsal jsem to narychlo,ale Ty to taky nemáš správně:-) ;) |
![]() cb21 |
| 27.08.2008, 10:08.45 | |
RE: digitalne uhrouske podhraděja to tady klidne necham premenovat na budvar, kdyz mi budou dodavat zdarma basu piva na tejden :) |
![]() bublajs |
| 27.08.2008, 12:04.00 | |
bublajs:-))) no to by musel mít ale každej v domě pivo!:-))))) R^ R^ R^ |
![]() cb21 |