| 26.08.2008, 19:51.45 | |
2karty na Koscom 5970PVRMám SLkartu v uni čítačke a CL v module CW. Dá sa nejak nastaviť, z ktorej karty sa bude dekódovať nahrávka, keď obidve karty dokážu odkódovať ten istý program? Pretože vždy mi dekóduje z čítačky, ktorá blbne.Raz mi nahrá program, inokedy nie... |
![]() karol15 |