Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
26.08.2008, 19:51.45

2karty na Koscom 5970PVR

Mám SLkartu v uni čítačke a CL v module CW. Dá sa nejak nastaviť, z ktorej karty sa bude dekódovať nahrávka, keď obidve karty dokážu odkódovať ten istý program? Pretože vždy mi dekóduje z čítačky, ktorá blbne.Raz mi nahrá program, inokedy nie...
uživatel
karol15