Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
26.08.2008, 19:53.25

vectra ???

Nahral som do Ilusiona M2-s soft vectra 5.27 vsetko mi ide v emu ale nejde mi karta sky link v primaci neviete mi poradit aku tam mam dat vectru aby mi islo emu aj karta
dakujem
dakujem
uživatel
maxis
26.08.2008, 19:56.28

skor multicam

Na kartu treba multicam a na emu vectru,mas tam multicam?
uživatel
liquere
26.08.2008, 19:58.18

RE: vectra ???

asi nie este som ho tam nedaval
kde sa da stiahnut a ako na kopirovat do primaca
dakujem
dakujem
uživatel
maxis
26.08.2008, 20:06.16

RE: vectra ???

Pozri si co mas v aplikaciach,ak chces kartu aj emu musis tam mat aj multicam aj vectru,nahras to loaderom ako si daval vectru...
pozri tu
http://www.sweb.cz/satservis/ILLUSIONSAT/
http://uploade-tv.internetdsl.pl/index.php?PHPSESSID=bff38da1f500fbf988a92139d9ada234&direction=0&order=&directory=Datcom
uživatel
liquere
26.08.2008, 20:27.34

RE: vectra ???

nova karta skylink ma problemy so zapisom do vsetkych illusionov
uživatel
richelie
26.08.2008, 20:38.06

RE: vectra ???

vymaž červeným vectru, nahraj nMultikam2.16B a potom vectru 5.27

pojde ti aj emu aj karta bez problému
uživatel
maxelko
28.08.2008, 09:49.18

For richelie

neviem o problemoch zo zapismi do vsetkych Ill ako pises s multicamom 2.16 B :O
uživatel
reavis