| 26.08.2008, 19:53.25 | |
vectra ???Nahral som do Ilusiona M2-s soft vectra 5.27 vsetko mi ide v emu ale nejde mi karta sky link v primaci neviete mi poradit aku tam mam dat vectru aby mi islo emu aj kartadakujem dakujem |
![]() maxis |
| 26.08.2008, 19:56.28 | |
skor multicamNa kartu treba multicam a na emu vectru,mas tam multicam? |
![]() liquere |
| 26.08.2008, 19:58.18 | |
RE: vectra ???asi nie este som ho tam nedavalkde sa da stiahnut a ako na kopirovat do primaca dakujem dakujem |
![]() maxis |
| 26.08.2008, 20:06.16 | |
RE: vectra ???Pozri si co mas v aplikaciach,ak chces kartu aj emu musis tam mat aj multicam aj vectru,nahras to loaderom ako si daval vectru...pozri tu http://www.sweb.cz/satservis/ILLUSIONSAT/ http://uploade-tv.internetdsl.pl/index.php?PHPSESSID=bff38da1f500fbf988a92139d9ada234&direction=0&order=&directory=Datcom |
![]() liquere |
| 26.08.2008, 20:27.34 | |
RE: vectra ???nova karta skylink ma problemy so zapisom do vsetkych illusionov |
![]() richelie |
| 26.08.2008, 20:38.06 | |
RE: vectra ???vymaž červeným vectru, nahraj nMultikam2.16B a potom vectru 5.27pojde ti aj emu aj karta bez problému |
![]() maxelko |
| 28.08.2008, 09:49.18 | |
For richelieneviem o problemoch zo zapismi do vsetkych Ill ako pises s multicamom 2.16 B :O |
![]() reavis |