Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
26.08.2008, 21:36.46

Markiza TT

Primac mi to naladil,da sa to predplatit?
uživatel
manesman
26.08.2008, 21:39.12

RE: Markiza TT

Da na Gitale.
uživatel
gogo1
26.08.2008, 21:42.17

markizaTT

A co potom to TT?
uživatel
manesman
26.08.2008, 21:44.00

re:

momentalne neda a ktovie ci sa bude dat a je to pre TT ;)
uživatel
acdc
26.08.2008, 22:27.35

RE: Markiza TT

Na TT karte to ide ale musis mat spravne ins. :)
uživatel
fakmen
26.08.2008, 22:36.23

RE: Markiza TT

No tak tie správne sem buchni.... :bomb:
uživatel
doky
27.08.2008, 12:27.16

RE: Markiza TT

TT sa vraj zatiaľ s markízou nedohodli,fakman tebe to ide? :)))
uživatel
TOMAšKO
27.08.2008, 20:33.04

RE: Markiza TT

Jasne ze ide Markiza v TT karte akurat nie oficialne.Ale to ide aj Stv 3 a mnoho dalsich programov.
uživatel
fakmen
28.08.2008, 06:48.55

RE: Markiza TT

@fakmen
tak nám bonzni alespoň Chidy a ID. :))) :))) ;)
uživatel
Zip
28.08.2008, 18:20.28

RE: Markiza TT

zip

vsak to nie je potrebne bonzovat, staci si odlogovat ecm stream ID 08, chid 52 75
uživatel
jozef BA