| 26.08.2008, 21:36.46 | |
Markiza TTPrimac mi to naladil,da sa to predplatit? |
![]() manesman |
| 26.08.2008, 21:39.12 | |
RE: Markiza TTDa na Gitale. |
![]() gogo1 |
| 26.08.2008, 21:42.17 | |
markizaTTA co potom to TT? |
![]() manesman |
| 26.08.2008, 21:44.00 | |
re:momentalne neda a ktovie ci sa bude dat a je to pre TT ;) |
![]() acdc |
| 26.08.2008, 22:27.35 | |
RE: Markiza TTNa TT karte to ide ale musis mat spravne ins. :) |
![]() fakmen |
| 26.08.2008, 22:36.23 | |
RE: Markiza TTNo tak tie správne sem buchni.... :bomb: |
![]() doky |
| 27.08.2008, 12:27.16 | |
RE: Markiza TTTT sa vraj zatiaľ s markízou nedohodli,fakman tebe to ide? :))) |
![]() TOMAšKO |
| 27.08.2008, 20:33.04 | |
RE: Markiza TTJasne ze ide Markiza v TT karte akurat nie oficialne.Ale to ide aj Stv 3 a mnoho dalsich programov. |
![]() fakmen |
| 28.08.2008, 06:48.55 | |
RE: Markiza TT@fakmentak nám bonzni alespoň Chidy a ID. :))) :))) ;) |
![]() Zip |
| 28.08.2008, 18:20.28 | |
RE: Markiza TTzipvsak to nie je potrebne bonzovat, staci si odlogovat ecm stream ID 08, chid 52 75 |
![]() jozef BA |