Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
27.08.2008, 13:13.31

humax5300

Potreboval by som patch z 5300 na 5500, nema niekto ten soft uz to nemozem najst. Dik
uživatel
bryndziar
28.08.2008, 10:24.09

RE: humax5300

http://www.cssf.cz/showthread.php?t=5571&highlight=Humax+5300
R^
uživatel
yloh
28.08.2008, 10:35.31

RE: humax5300

Aj tu niečo nájdeš R^ http://www.cssf.cz/archive/index.php/t-26757.html
uživatel
yloh
28.08.2008, 20:56.08

RE: humax5300

Aspoň napíš či si niečo poriešil,alebo budeš otravovať na inom fóre???
uživatel
yloh