| 27.08.2008, 13:13.31 | |
humax5300Potreboval by som patch z 5300 na 5500, nema niekto ten soft uz to nemozem najst. Dik |
![]() bryndziar |
| 28.08.2008, 10:24.09 | |
RE: humax5300http://www.cssf.cz/showthread.php?t=5571&highlight=Humax+5300R^ |
![]() yloh |
| 28.08.2008, 10:35.31 | |
RE: humax5300Aj tu niečo nájdeš R^ http://www.cssf.cz/archive/index.php/t-26757.html |
![]() yloh |
| 28.08.2008, 20:56.08 | |
RE: humax5300Aspoň napíš či si niečo poriešil,alebo budeš otravovať na inom fóre??? |
![]() yloh |