Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
28.08.2008, 14:48.02

Arabsat/ Badr/

Môžem vás niekoho poprosiť, či mi poradíte cez aký kanál si najlepšie túto družicu na 26 stupňoch naladím? Proste mi nejde naladiť a predtým išla. Nilesat mi ide v pohode.Ďakujem.
uživatel
Stanley
28.08.2008, 15:14.23

RE: Arabsat/ Badr/

Silnější u mně jsou transpondéry: 12 524H 27500 3/4;
11 977V 27500 3/4; 12 207V 27500 3/4.
uživatel
knawi
28.08.2008, 15:26.01

RE: Arabsat/ Badr/

Tady se pozná kvalita LNB, totiž jestli se nenechá strhnout naladěním silných blízkých frekvencí na okolních satelitech.
uživatel
knawi
28.08.2008, 17:17.21

Arabsat/Bard

Jedny z najsilnejsich transp. su 12169/v a 12130
uživatel
andre
28.08.2008, 18:00.21

RE: Arabsat/ Badr/

No ale mne nejde práve toto, že ak dám nejakú stanicu, nikde mi nenaskočí obraz. A predtým mi to šlo.
uživatel
Stanley
28.08.2008, 18:25.29

RE: Arabsat/ Badr/

Před čím ti to šlo? Co jsi dělal? Asi jsi hnul parabolou resp. změnil elevaci. To jde o mm!
uživatel
knawi
28.08.2008, 18:59.23

RE: Arabsat/ Badr/

některý transpondéry nejdou páč se přestěhovaly na BADR-6. koukni tady do přehledů o který se jedná.
uživatel
vortimond
28.08.2008, 19:09.38

RE: Arabsat/ Badr/

No ja som skúšal napríklad Saudi sport, Bahrajn sport a AD sport, JSC sport . Tie mi išli, teraz nemôžem vôbec nájsť žiadny kanál. Proste mi pri natáčaní nechytí žiaden tento program.
uživatel
Stanley
28.08.2008, 20:04.39

RE: Arabsat/ Badr/

krom toho AD by mělo všechno jít...
Off topic: MBC persia na 7W zdá se vysílá teď s mnohem lepším obrazem než dřív. Super
uživatel
vortimond
28.08.2008, 20:20.23

RE: Arabsat/ Badr/

off topic: MBC Persia fajn ale škoda Fox Movie. Ten se většinou dost rozpadá, např. teď.
Stanley: pochopil jsem, že Badr nemůžeš naladit vůbec, jako satelit a ptám se po jaký akci ti to přestalo chodit?
uživatel
knawi
28.08.2008, 20:32.20

RE: Arabsat/ Badr/

Žiadnu akciu som nerobil. Asi pred mesiacom som si ju skenoval, našlo mi to nové kanály. potom som ju nepozeral. Na OH v Pekingu som skúsil či ide a nešlo mi chytiť žiadny kanál.To je zvláštne. Ostatné družice mám nezmenené a napr. citlivý Nilesat chytám aj MBC aj športové všetky.Ako mám skúsiť, aby som ju naladil, keď miukazuje percentá počas natáčania a pri žiadnej stanici nenaskočí obraz. Asi chytá aj susedné družice.
uživatel
Stanley
28.08.2008, 20:49.59

RE: Arabsat/ Badr/

Zkus skenovat frekvence, o kterých víš, že nejsou na okolních silnejch satelitech. Třeba 11919 s MBC snad není v okolí.
uživatel
knawi
28.08.2008, 21:15.49

RE: Arabsat/ Badr/

Dobre, ale ako nájdem tú presnú polohu? Veď mne nejde teraz na tom mieste presne. Tak keď chcem skenovať, musím mať parabolu na presnej polohe 26 stupňov.
uživatel
Stanley
28.08.2008, 21:34.54

RE: Arabsat/ Badr/

Zadaj žiadaný TP a toč motorom
uživatel
TOMAšKO
28.08.2008, 21:45.41

RE: Arabsat/ Badr/

Ještě jsi neprozradil to sladké tajemství týkající se resívru, který vlastníš. Potom ti někdo znalý spíš poradí. U Homecastu 200ci, který mám, bych přepnul z usals na motor a nastavenou frekvenci na 26st.E pomalu dosáhl pomocí šipek na DO. Budeš-li postupovat od svýho nulovýho bodu k východu, budeš míjet jiný satelity v případě totožných nebo blízkých frekvencí. To už musíš odhadovat o který se jedná. Jak se dostaneš na některý kanál badru, měl bys tuhle polohu uložit a teprve potom pracovat s USALS.
uživatel
knawi
28.08.2008, 22:06.37

RE: Arabsat/ Badr/

mám dreambox 7000. Orande display.
uživatel
Stanley
29.08.2008, 08:48.45

Badr

Kromě ADS ostatní sportovní kanály jdou. ADS lze nyní přijímat bez problémů na HotBirdu.
uživatel
FI711010