| 28.08.2008, 14:48.02 | |
Arabsat/ Badr/Môžem vás niekoho poprosiť, či mi poradíte cez aký kanál si najlepšie túto družicu na 26 stupňoch naladím? Proste mi nejde naladiť a predtým išla. Nilesat mi ide v pohode.Ďakujem. |
![]() Stanley |
| 28.08.2008, 15:14.23 | |
RE: Arabsat/ Badr/Silnější u mně jsou transpondéry: 12 524H 27500 3/4;11 977V 27500 3/4; 12 207V 27500 3/4. |
![]() knawi |
| 28.08.2008, 15:26.01 | |
RE: Arabsat/ Badr/Tady se pozná kvalita LNB, totiž jestli se nenechá strhnout naladěním silných blízkých frekvencí na okolních satelitech. |
![]() knawi |
| 28.08.2008, 17:17.21 | |
Arabsat/BardJedny z najsilnejsich transp. su 12169/v a 12130 |
![]() andre |
| 28.08.2008, 18:00.21 | |
RE: Arabsat/ Badr/No ale mne nejde práve toto, že ak dám nejakú stanicu, nikde mi nenaskočí obraz. A predtým mi to šlo. |
![]() Stanley |
| 28.08.2008, 18:25.29 | |
RE: Arabsat/ Badr/Před čím ti to šlo? Co jsi dělal? Asi jsi hnul parabolou resp. změnil elevaci. To jde o mm! |
![]() knawi |
| 28.08.2008, 18:59.23 | |
RE: Arabsat/ Badr/některý transpondéry nejdou páč se přestěhovaly na BADR-6. koukni tady do přehledů o který se jedná. |
![]() vortimond |
| 28.08.2008, 19:09.38 | |
RE: Arabsat/ Badr/No ja som skúšal napríklad Saudi sport, Bahrajn sport a AD sport, JSC sport . Tie mi išli, teraz nemôžem vôbec nájsť žiadny kanál. Proste mi pri natáčaní nechytí žiaden tento program. |
![]() Stanley |
| 28.08.2008, 20:04.39 | |
RE: Arabsat/ Badr/krom toho AD by mělo všechno jít...Off topic: MBC persia na 7W zdá se vysílá teď s mnohem lepším obrazem než dřív. Super |
![]() vortimond |
| 28.08.2008, 20:20.23 | |
RE: Arabsat/ Badr/off topic: MBC Persia fajn ale škoda Fox Movie. Ten se většinou dost rozpadá, např. teď.Stanley: pochopil jsem, že Badr nemůžeš naladit vůbec, jako satelit a ptám se po jaký akci ti to přestalo chodit? |
![]() knawi |
| 28.08.2008, 20:32.20 | |
RE: Arabsat/ Badr/Žiadnu akciu som nerobil. Asi pred mesiacom som si ju skenoval, našlo mi to nové kanály. potom som ju nepozeral. Na OH v Pekingu som skúsil či ide a nešlo mi chytiť žiadny kanál.To je zvláštne. Ostatné družice mám nezmenené a napr. citlivý Nilesat chytám aj MBC aj športové všetky.Ako mám skúsiť, aby som ju naladil, keď miukazuje percentá počas natáčania a pri žiadnej stanici nenaskočí obraz. Asi chytá aj susedné družice. |
![]() Stanley |
| 28.08.2008, 20:49.59 | |
RE: Arabsat/ Badr/Zkus skenovat frekvence, o kterých víš, že nejsou na okolních silnejch satelitech. Třeba 11919 s MBC snad není v okolí. |
![]() knawi |
| 28.08.2008, 21:15.49 | |
RE: Arabsat/ Badr/Dobre, ale ako nájdem tú presnú polohu? Veď mne nejde teraz na tom mieste presne. Tak keď chcem skenovať, musím mať parabolu na presnej polohe 26 stupňov. |
![]() Stanley |
| 28.08.2008, 21:34.54 | |
RE: Arabsat/ Badr/Zadaj žiadaný TP a toč motorom |
![]() TOMAšKO |
| 28.08.2008, 21:45.41 | |
RE: Arabsat/ Badr/Ještě jsi neprozradil to sladké tajemství týkající se resívru, který vlastníš. Potom ti někdo znalý spíš poradí. U Homecastu 200ci, který mám, bych přepnul z usals na motor a nastavenou frekvenci na 26st.E pomalu dosáhl pomocí šipek na DO. Budeš-li postupovat od svýho nulovýho bodu k východu, budeš míjet jiný satelity v případě totožných nebo blízkých frekvencí. To už musíš odhadovat o který se jedná. Jak se dostaneš na některý kanál badru, měl bys tuhle polohu uložit a teprve potom pracovat s USALS. |
![]() knawi |
| 28.08.2008, 22:06.37 | |
RE: Arabsat/ Badr/mám dreambox 7000. Orande display. |
![]() Stanley |
| 29.08.2008, 08:48.45 | |
BadrKromě ADS ostatní sportovní kanály jdou. ADS lze nyní přijímat bez problémů na HotBirdu. |
![]() FI711010 |