Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.11.2008, 12:55.26

N3 Premiere 100procent

N3 Premiere keys * treba mat nastavene v browsri presmerovanie inak vas neprehodi na stranku s key a rsa

* odkaz odstraněn
uživatel
poserko
18.11.2008, 13:00.37

RE: N3 Premiere 100%

kolik potřebuješ bodů,aby si dostal i pod??? :))) :))) :))) :))) :))) :)))
uživatel
cb21
18.11.2008, 13:13.06

N3 Premiere 100%

Tohleto může vymyslet jenom k.o.k.o.t Rv
uživatel
donkarlos
18.11.2008, 13:16.13

neklikat!!!!!

je to blud, poserko hraje o iPhone a čím vícekrát se mu otevře strana, tak ho získá. Admina prosím o smazání a uživatel by si zasloužil banán
uživatel
alda10
18.11.2008, 13:16.31

RE: N3 Premiere 100%

:ogre: ;P :bomb: Rv :laughing: :laughing: :laughing: (nevhodné slovo)ecku jeden ....
uživatel
Mr_Jujik