| 18.11.2008, 12:55.26 | |
N3 Premiere 100procentN3 Premiere keys * treba mat nastavene v browsri presmerovanie inak vas neprehodi na stranku s key a rsa* odkaz odstraněn |
![]() poserko |
| 18.11.2008, 13:00.37 | |
RE: N3 Premiere 100%kolik potřebuješ bodů,aby si dostal i pod??? :))) :))) :))) :))) :))) :))) |
![]() cb21 |
| 18.11.2008, 13:13.06 | |
N3 Premiere 100%Tohleto může vymyslet jenom k.o.k.o.t Rv |
![]() donkarlos |
| 18.11.2008, 13:16.13 | |
neklikat!!!!!je to blud, poserko hraje o iPhone a čím vícekrát se mu otevře strana, tak ho získá. Admina prosím o smazání a uživatel by si zasloužil banán |
![]() alda10 |
| 18.11.2008, 13:16.31 | |
RE: N3 Premiere 100%:ogre: ;P :bomb: Rv :laughing: :laughing: :laughing: (nevhodné slovo)ecku jeden .... |
![]() Mr_Jujik |