| 18.11.2008, 13:47.17 | |
RTvi-Hotbird.Idu niekomu ruske st.RTvi-na Hotbirde?Od včera mi nejdu.Key su akt.Diky. |
![]() Milano 88 |
| 18.11.2008, 13:52.54 | |
@Milano 88ruske st.RTvi komplet jde stále v klidu včetně jiných ruských programů na ASTRA3 -23,5E vS2 feed9/10 pokud máš HD přístroj a nemusíš stále honit keys, |
![]() hery |
| 18.11.2008, 14:02.11 | |
RTvi-Hotbird.Diky Hery,no HD -prij. nemam,ale nevadi,vymažem ich a pokoj,na Amose aj Siriuse je ich dosť,aj tak diky . |
![]() Milano 88 |
| 18.11.2008, 15:12.23 | |
RE:RTvi-Hotbird.Na 13°E RTVi dnes na včerejší key nejde!!! |
![]() sonip |