Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.11.2008, 13:47.17

RTvi-Hotbird.

Idu niekomu ruske st.RTvi-na Hotbirde?Od včera mi nejdu.Key su akt.Diky.
uživatel
Milano 88
18.11.2008, 13:52.54

@Milano 88

ruske st.RTvi komplet jde stále v klidu včetně jiných ruských programů na ASTRA3 -23,5E vS2 feed9/10 pokud máš HD přístroj a nemusíš stále honit keys,
uživatel
hery
18.11.2008, 14:02.11

RTvi-Hotbird.

Diky Hery,no HD -prij. nemam,ale nevadi,vymažem ich a pokoj,na Amose aj Siriuse je ich dosť,aj tak diky .
uživatel
Milano 88
18.11.2008, 15:12.23

RE:RTvi-Hotbird.

Na 13°E RTVi dnes na včerejší key nejde!!!
uživatel
sonip