Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.11.2008, 14:33.53

motor plus diseqC přepínač

vím že se to už řešilo - jde to spáchat? 13-19,2-23,5 a 28 pevně a ostatní na motoru?? díky za radu.
uživatel
Luckyolda
18.11.2008, 15:07.15

RE: motor plus diseqC přepínač

Musí se na vstup diseq přepínače(je jedno či 4x1 nebo 8x1)pro motor dát na vstup A nebo 1 pozice.Protože vstup 1 nebo A je aktivní i bez povelu diseq z přijímače.Doufám že jsem to popsal jasně.
uživatel
Baron
18.11.2008, 16:33.20

RE: motor plus diseqC přepínač

http://www.liddll.de/thread.php?threadid=10
uživatel
alda
18.11.2008, 16:35.28

RE: motor plus diseqC přepínač

Pokud máš diseq 4/1 tak musíš dát přepínač 0-12V.Jestli nemáš 12V tak diseq 8/1.
uživatel
Jarous
19.11.2008, 09:30.54

RE: motor plus diseqC přepínač

díky, budu laborovat..
uživatel
Luckyolda