| 18.11.2008, 14:33.53 | |
motor plus diseqC přepínačvím že se to už řešilo - jde to spáchat? 13-19,2-23,5 a 28 pevně a ostatní na motoru?? díky za radu. |
![]() Luckyolda |
| 18.11.2008, 15:07.15 | |
RE: motor plus diseqC přepínačMusí se na vstup diseq přepínače(je jedno či 4x1 nebo 8x1)pro motor dát na vstup A nebo 1 pozice.Protože vstup 1 nebo A je aktivní i bez povelu diseq z přijímače.Doufám že jsem to popsal jasně. |
![]() Baron |
| 18.11.2008, 16:33.20 | |
RE: motor plus diseqC přepínačhttp://www.liddll.de/thread.php?threadid=10 |
![]() alda |
| 18.11.2008, 16:35.28 | |
RE: motor plus diseqC přepínačPokud máš diseq 4/1 tak musíš dát přepínač 0-12V.Jestli nemáš 12V tak diseq 8/1. |
![]() Jarous |
| 19.11.2008, 09:30.54 | |
RE: motor plus diseqC přepínačdíky, budu laborovat.. |
![]() Luckyolda |