| 18.11.2008, 14:25.29 | |
Humax 5400Aký je najaktuálnejší novy soft na Humax 5400Z? |
![]() Dalibor |
| 18.11.2008, 14:29.52 | |
RE: Humax 5400ToH3.4_HoT11.1 |
![]() Fittipaldi |
| 18.11.2008, 15:13.34 | |
RE: Humax 5400Tak, je to ostuda, od apríla nič nové, 11.2 je fake. :-/ |
![]() PeterHumax |
| 18.11.2008, 16:23.54 | |
RE: Humax 5400Ostuda? Čo ti bráni spraviť novú? |
![]() dedotheo |