Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.11.2008, 19:22.27

Live streamy na TV2 a RTL KLUB z Maďarska

Viete o nejakých ?
uživatel
PeterHumax
18.11.2008, 19:32.46

RE: Live streamy na TV2 a RTL KLUB z Maďarska

Vieme, len tak o jednom provokaterovi.
uživatel
color21
18.11.2008, 19:40.53

RE: Live streamy na TV2 a RTL KLUB z Maďarska

přesně, podepisuje se barevnej a ňáký číslo :)))
uživatel
poky1
18.11.2008, 19:44.11

@color21

Keby som mal DIGI, tak by to bolo v pohode, takto som odkázaný nanajvýš na internet. :-/ Otázka nie je od veci, TV2 a RTL KLUB sú aj satelitné televízie a otázka je určite k veci. :8) Sú tú vlákna, ktoré tu vôbec nemajú čo hľadať. Takže uvítal by som aj reakcie k veci a nie takéto nepodstatné veci. :)))
uživatel
PeterHumax
18.11.2008, 19:49.51

@PeterHumax

a jakoze na tom tvojom humaxe nejde digi ?? no nevim mal som dojem ze mas 5400 ale terazky nevim ,
1, bud mas potom z nej len dvierka
2,alebo ju nevies nasoftovat na emu
3, alebo chces byt silou mocou zaujimavy a preto vytvaras priblble thready

myslim si ze 3-ka bude to prave orechove
uživatel
Vlado Fogo
18.11.2008, 19:56.19

@Vlado Fogo

Rád by som vedel o linkách na streamy tých televízií. Čo sa týka toho DIGI, tak problém je v stromoch, pred nejakými 4-mi rokmi to bolo v pohode, ale teraz tie stromy proste nepustia signál a štve ma to viac ako dosť, to mi môžeš veriť, blokujú viacero družíc, nejde teraz len o 1°W, blokujú toho viac ako dosť. :fuming:
uživatel
PeterHumax
18.11.2008, 19:58.04

PeterHumax

Humax 5400 okrem Cccam sharing dokáže to isté čo dreambox. To znamená , že keď nevieš o prijímači nič , tak sa snaž na google a toč s tým kolieskom a niečo nájdeš. Na fórach je toho dosť. Nič v zlom ale tvoje príspevky sú nanajvýš provokatívne. Snáď si nemyslíš , že to budeme hľadať za teba.
uživatel
color21
18.11.2008, 22:47.25

PeterHumax

Ked ine druzice mas, tak si parabolu posun niekam a predlz kabel ale nestoj si na nom!
uživatel
Robert32
19.11.2008, 02:04.01

RE:RE:RE

skusil by som:

http://www.tevootv.com/free-tv-from-Hungary.html
http://www.goutv.com/freewebtv/1926.htm

at se dari ;)
uživatel
alfasex
19.11.2008, 19:22.23

@alfasex

Dík za link, no tie maďarské TV nejdú. :-/
uživatel
PeterHumax
19.11.2008, 22:20.29

PeterHumax

Kde proboha bydlíš, že nemůžeš dát anténu na Intelsat? To snad ani nejde. Jinak na H5400 pigi stále O.K.
uživatel
gaston
20.11.2008, 20:47.54

@gaston

Mám tu naokolo vysoké ihličnany. :crying: Inak stredné Slovensko.
uživatel
PeterHumax