| 18.11.2008, 19:22.27 | |
Live streamy na TV2 a RTL KLUB z MaďarskaViete o nejakých ? |
![]() PeterHumax |
| 18.11.2008, 19:32.46 | |
RE: Live streamy na TV2 a RTL KLUB z MaďarskaVieme, len tak o jednom provokaterovi. |
![]() color21 |
| 18.11.2008, 19:40.53 | |
RE: Live streamy na TV2 a RTL KLUB z Maďarskapřesně, podepisuje se barevnej a ňáký číslo :))) |
![]() poky1 |
| 18.11.2008, 19:44.11 | |
@color21Keby som mal DIGI, tak by to bolo v pohode, takto som odkázaný nanajvýš na internet. :-/ Otázka nie je od veci, TV2 a RTL KLUB sú aj satelitné televízie a otázka je určite k veci. :8) Sú tú vlákna, ktoré tu vôbec nemajú čo hľadať. Takže uvítal by som aj reakcie k veci a nie takéto nepodstatné veci. :))) |
![]() PeterHumax |
| 18.11.2008, 19:49.51 | |
@PeterHumaxa jakoze na tom tvojom humaxe nejde digi ?? no nevim mal som dojem ze mas 5400 ale terazky nevim ,1, bud mas potom z nej len dvierka 2,alebo ju nevies nasoftovat na emu 3, alebo chces byt silou mocou zaujimavy a preto vytvaras priblble thready myslim si ze 3-ka bude to prave orechove |
![]() Vlado Fogo |
| 18.11.2008, 19:56.19 | |
@Vlado FogoRád by som vedel o linkách na streamy tých televízií. Čo sa týka toho DIGI, tak problém je v stromoch, pred nejakými 4-mi rokmi to bolo v pohode, ale teraz tie stromy proste nepustia signál a štve ma to viac ako dosť, to mi môžeš veriť, blokujú viacero družíc, nejde teraz len o 1°W, blokujú toho viac ako dosť. :fuming: |
![]() PeterHumax |
| 18.11.2008, 19:58.04 | |
PeterHumaxHumax 5400 okrem Cccam sharing dokáže to isté čo dreambox. To znamená , že keď nevieš o prijímači nič , tak sa snaž na google a toč s tým kolieskom a niečo nájdeš. Na fórach je toho dosť. Nič v zlom ale tvoje príspevky sú nanajvýš provokatívne. Snáď si nemyslíš , že to budeme hľadať za teba. |
![]() color21 |
| 18.11.2008, 22:47.25 | |
PeterHumaxKed ine druzice mas, tak si parabolu posun niekam a predlz kabel ale nestoj si na nom! |
![]() Robert32 |
| 19.11.2008, 02:04.01 | |
RE:RE:REskusil by som:http://www.tevootv.com/free-tv-from-Hungary.html http://www.goutv.com/freewebtv/1926.htm at se dari ;) |
![]() alfasex |
| 19.11.2008, 19:22.23 | |
@alfasexDík za link, no tie maďarské TV nejdú. :-/ |
![]() PeterHumax |
| 19.11.2008, 22:20.29 | |
PeterHumaxKde proboha bydlíš, že nemůžeš dát anténu na Intelsat? To snad ani nejde. Jinak na H5400 pigi stále O.K. |
![]() gaston |
| 20.11.2008, 20:47.54 | |
@gastonMám tu naokolo vysoké ihličnany. :crying: Inak stredné Slovensko. |
![]() PeterHumax |