| 18.11.2008, 19:32.01 | |
Opticum 7000CXProsim nemate nekdo program na tento prijmac kterym se nahrava upgrade software pres RS 232 a nejaky upgrade softvare na EMU?A jeste prosim jak se tam dostanu do toho upgrade menu?Je to stejny jako u ostatnich Opticum 9779?Diky za pomoc....napiste zde nebo na meila belochjenda@seznam.cz |
![]() Meidny2 |
| 18.11.2008, 19:38.43 | |
RE: Opticum 7000CX9339 ,na ab-forum.info alebo satpodpora.sk .V menu prijímača pozri aký má loader a pre tento loader použi nástroje ktoré sú určené pre tvoj loader. |
![]() TOMAšKO |