Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.11.2008, 20:30.11

DM 5600-S

Pomoze mi niekto ako na tomto prijmaci rozbeham vsetko co sa da,vopred vdaka aj za link...
uživatel
tomas1254
18.11.2008, 20:35.58

RE: DM 5600-S

co tam mas za image, mas nejaky skype nebo icq? tak to bude rychlejsi
uživatel
rqwe
18.11.2008, 20:46.03

RE: DM 5600-S

neviem co tam je bracho ho kupil od ruky,nemas neaky link k
tomu dm5600
uživatel
tomas1254
18.11.2008, 20:50.24

RE: DM 5600-S

Ahoj to mas tezky takhle radit aspon napis co to pise kdyz to zapnes.Jinak bych asi zacal dreambookem.tam mas vse pro zacatek a mas tam napsano i jak se na co ptat ,jinak zkus cs forum tam mas o dreamu toho dost.Lukas
uživatel
lak
18.11.2008, 20:51.41

RE: DM 5600-S

posli mi na emaila skype meno zavolam dady1254@centrum.sk
uživatel
tomas1254