| 18.11.2008, 20:30.11 | |
DM 5600-SPomoze mi niekto ako na tomto prijmaci rozbeham vsetko co sa da,vopred vdaka aj za link... |
![]() tomas1254 |
| 18.11.2008, 20:35.58 | |
RE: DM 5600-Sco tam mas za image, mas nejaky skype nebo icq? tak to bude rychlejsi |
![]() rqwe |
| 18.11.2008, 20:46.03 | |
RE: DM 5600-Sneviem co tam je bracho ho kupil od ruky,nemas neaky link ktomu dm5600 |
![]() tomas1254 |
| 18.11.2008, 20:50.24 | |
RE: DM 5600-SAhoj to mas tezky takhle radit aspon napis co to pise kdyz to zapnes.Jinak bych asi zacal dreambookem.tam mas vse pro zacatek a mas tam napsano i jak se na co ptat ,jinak zkus cs forum tam mas o dreamu toho dost.Lukas |
![]() lak |
| 18.11.2008, 20:51.41 | |
RE: DM 5600-Sposli mi na emaila skype meno zavolam dady1254@centrum.sk |
![]() tomas1254 |