| 18.11.2008, 20:42.57 | |
Popcorn Hour A-110Jaké máte zkušenosti s tímhle přístrojem. Přemýšlím nad jeho koupí. |
![]() lopro |
| 18.11.2008, 21:00.14 | |
RE: Popcorn Hour A-110pěkná hračička |
![]() pepiino |
| 18.11.2008, 21:20.05 | |
RE: Popcorn Hour A-110přehraje kde co. ideální pro internetový download maniaky, kde provider jenom nevěřícně zírá, když vidí tu výměnu dat. ale playstation je jinak lepší |
![]() vortimond |
| 18.11.2008, 22:00.33 | |
Měl sem onehdyotázku,dá se ten přístroj použít jako rekordér?USBhost-přijme stream z usb dvb-t?Dalo by se přes lan nahrávat přímo na PC?Děkuji. |
![]() spyko |
| 19.11.2008, 00:11.14 | |
RE: Popcorn Hour A-110Ja mam síce eGreat EG-M31A ale neviem o takej možnosti.Ale sú to super mašinky posledne firmware sú podarené ,len treba dobrý net na HD filmy. |
![]() radopali |