Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.11.2008, 20:42.57

Popcorn Hour A-110

Jaké máte zkušenosti s tímhle přístrojem. Přemýšlím nad jeho koupí.
uživatel
lopro
18.11.2008, 21:00.14

RE: Popcorn Hour A-110

pěkná hračička
uživatel
pepiino
18.11.2008, 21:20.05

RE: Popcorn Hour A-110

přehraje kde co. ideální pro internetový download maniaky, kde provider jenom nevěřícně zírá, když vidí tu výměnu dat. ale playstation je jinak lepší
uživatel
vortimond
18.11.2008, 22:00.33

Měl sem onehdy

otázku,dá se ten přístroj použít jako rekordér?USBhost-přijme stream z usb dvb-t?Dalo by se přes lan nahrávat přímo na PC?Děkuji.
uživatel
spyko
19.11.2008, 00:11.14

RE: Popcorn Hour A-110

Ja mam síce eGreat EG-M31A ale neviem o takej možnosti.
Ale sú to super mašinky posledne firmware sú podarené ,len treba dobrý net na HD filmy.
uživatel
radopali