| 18.11.2008, 20:49.26 | |
Showbox 700 a Finware + keysZdravím poradte mám Showbox 700 ako zistím aký soft Aký tam mám daný a ktorý soft tam mám dať aby išli všetky z Intelsatu,,Sirius a Podobne skušam v menu 2580 a nič ,,Ktorá je najnovšia verzia prípadne ma kontaktujte mám aj skype ,icq môj mail johny06@zoznam.sk ,,Za slušné rady dakujem,,Zadavaju sa tie isté kody ako na openboxe 810?????? |
![]() julo55 |
| 18.11.2008, 21:12.36 | |
RE: Showbox 700 a Finware + keysZajdi si na www.openboxforum.cz |
![]() Saxon |