Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.11.2008, 20:49.26

Showbox 700 a Finware + keys

Zdravím poradte mám Showbox 700 ako zistím aký soft Aký tam mám daný a ktorý soft tam mám dať aby išli všetky z Intelsatu,,Sirius a Podobne skušam v menu 2580 a nič ,,Ktorá je najnovšia verzia prípadne ma kontaktujte mám aj skype ,icq môj mail johny06@zoznam.sk ,,Za slušné rady dakujem,,Zadavaju sa tie isté kody ako na openboxe 810??????
uživatel
julo55
18.11.2008, 21:12.36

RE: Showbox 700 a Finware + keys

Zajdi si na www.openboxforum.cz
uživatel
Saxon