| 18.11.2008, 21:07.32 | |
illusionpotrebujem, radu pri vectre 22 momentalne funguje au. je lepsie ho po vyhladani kodou ho vypnut alebo nechat zapnuty?vdaka.... |
![]() mako45 |
| 18.11.2008, 21:53.18 | |
RE: illusionLepší je po aktualizaci au vypnout.Je to otázka 10ti vteřin. |
![]() toto |
| 19.11.2008, 15:20.35 | |
RE: illusionNechapem ani otázku a tiež aj odpoveď na ňu. Prečo AU vypinať, pokiaľ spoľahlivo funguje. Ta sa vypína len vtedy, keď AU prepisuje daný kľuč na nejaký blud. |
![]() padavan3 |