Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.11.2008, 21:07.32

illusion

potrebujem, radu pri vectre 22 momentalne funguje au. je lepsie ho po vyhladani kodou ho vypnut alebo nechat zapnuty?vdaka....
uživatel
mako45
18.11.2008, 21:53.18

RE: illusion

Lepší je po aktualizaci au vypnout.Je to otázka 10ti vteřin.
uživatel
toto
19.11.2008, 15:20.35

RE: illusion

Nechapem ani otázku a tiež aj odpoveď na ňu. Prečo AU vypinať, pokiaľ spoľahlivo funguje. Ta sa vypína len vtedy, keď AU prepisuje daný kľuč na nejaký blud.
uživatel
padavan3