| 18.11.2008, 21:18.09 | |
Nefunguje záložka TV programy na tomto foru!at zadám jakoukoli stanici,vždy mi po zadání OK naskočí ČT1 a NOVA .nechápu proč.Prostě vyhledávání nefunguje.Co na to redakce??? |
![]() Piller |
| 18.11.2008, 21:21.28 | |
@PillerCo by na to měla říkat redakce? Vše funguje tak jak má. |
![]() redakce |
| 18.11.2008, 21:21.44 | |
RE: Nefunguje záložka TV programy na tomto for...vyhledavani ? ten zaklad maka OK |
![]() bublajs |
| 18.11.2008, 21:25.22 | |
RE: Nefunguje záložka TV programy na tomto for...maká všechno, jen by si měl všimnout nezaškrtlého políčka ulož |
![]() poky1 |
| 18.11.2008, 21:34.44 | |
@Piller,bublajsVyhledávání v TV programu zatím nemáme. Otázkou je, zda o tuto službu má někdo ze čtenářů vůbec zájem. |
![]() redakce |
| 18.11.2008, 21:37.39 | |
RE: Nefunguje záložka TV programy na tomto for...tak jsem na vážkách, původně jsem myslel, že nemůže zobrazit např. ORF :lookaround: |
![]() poky1 |
| 18.11.2008, 21:38.15 | |
RE: Nefunguje záložka TV programy na tomto for...ja sem si spis rikal jaky vyhledavani. to nic. |
![]() bublajs |
| 18.11.2008, 21:41.25 | |
RE: Nefunguje záložka TV programy na tomto for...takže vlastně nikdo neví co on chce, to je zase sranda :) |
![]() poky1 |
| 18.11.2008, 21:43.30 | |
RE: Nefunguje záložka TV programy na tomto for...nadruhou stranu, opravdu by to chtělo trošku inovovat, rozšířit to aspoň na 8 současně zobrazených kanálů |
![]() poky1 |
| 18.11.2008, 21:44.56 | |
RE: Nefunguje záložka TV programy na tomto for...A zoradiť kanály podľa abecedy, je to takto dosť neprehľadné. |
![]() PeterHumax |
| 18.11.2008, 21:48.39 | |
RE: Nefunguje záložka TV programy na tomto for...zdravím redakci,chci se zeptat jestli bude v seznamu Planeta sport kdysi se tu o tom psalo a zatím nic, bude nebo nebude? :lookaround: |
![]() Laik |
| 18.11.2008, 21:54.38 | |
@redakceKdyž už se probírá thema sekce "TVprogram",prosím redakci o kontrolu této sekce.Tato sekce v posledním období tohoto roku,po určitém čase normálního načítávání vždy zblbne,a přestane se načítávat.Dopředu Vám děkuji. |
![]() jenda55 |
| 18.11.2008, 21:57.55 | |
RE: Nefunguje záložka TV programy na tomto for...Už s tým asi redakcia niečo robí, pretože tá sekcia teraz nefunguje. |
![]() PeterHumax |
| 18.11.2008, 22:06.28 | |
odpovědi@Laik: O přidání programu ještě jednáme.@jenda55: Mělo by být vše OK @PeterHumax: Každé řazení stanic má své pro i proti. |
![]() redakce |
| 18.11.2008, 22:13.36 | |
@redakceJeště nenačítává ! |
![]() jenda55 |
| 18.11.2008, 22:18.28 | |
@jenda55U mňa všetko OK. :8) |
![]() PeterHumax |
| 18.11.2008, 22:36.15 | |
@PeterHumaxU mne bylo také po pěknou řadu let v této sekci vše ok ! |
![]() jenda55 |
| 18.11.2008, 22:40.07 | |
RE: Nefunguje záložka TV programy na tomto for...teď jsem to zkusil vše je OK,chyba u tebe |
![]() pierrepetr |
| 18.11.2008, 22:54.57 | |
@pierrepetrMohl bys mě prosím vysvětlit proč u mne;když všechny jiné sekce na stránkách Paraboly,konečně i všechny jiné Intrákové stránky,včetně konkurenční programové,na Satcentumu pracují naprosto perfektně ? |
![]() jenda55 |
| 18.11.2008, 23:01.48 | |
RE: Nefunguje záložka TV programy na tomto for...zajdi do int.kavárny,zkus to tam a pak pochopíš,kde je chyba |
![]() pierrepetr |
| 18.11.2008, 23:08.49 | |
RE: Nefunguje záložka TV programy na tomto for...zaškrtni uložit |
![]() pierrepetr |
| 18.11.2008, 23:22.08 | |
@pierrepetrAsi jsme se nepochopili.Sekce "TVprogram" se po klipnutí otevře,ale je prázná,bez programů,takže není co "uložit" |
![]() jenda55 |
| 18.11.2008, 23:58.38 | |
@redakceDíky za zprovoznění sekce programu. |
![]() jenda55 |
| 19.11.2008, 01:34.06 | |
RE: Nefunguje záložka TV programy na tomto for...ale pochopili jsme se,funguje stále stejně a bez problémů |
![]() pierrepetr |
| 19.11.2008, 09:16.04 | |
RE: Nefunguje záložka TV programy na tomto for...Jestli ti to dela nadale je mozne ze mas v prohlizeci nastaveno pouziti OFF-LINE prohlizeni stranek (pokud je jednou nacte tak je vzdy pouziva treba i kdyz je tam chyba nebo se za urcitou dobu nezmenili pouziva stejna data) nebo pouziva vase pripojeni proxy server kde je moznost nastavit ze data ktera jednou nacte tak pouziva i nekolik dnu jako platna a nestahuje je z internetu ale z vlastni zalohy dat.Proto dopoucuji 1. Znovu nacist stranku 2. Vymazat u IE nastroje - moznosti internetu - Obecne - Docasne soubory internetu + cookie 3. Pokud pouzivate proxy server doma tak nastavy a vymazat data zalohy, pokud poskytovatel pouziva proxy mate smulu nezbyva nez cekat |
![]() pppegas |