| 18.11.2008, 21:20.34 | |
USALS GoTo XVie niekto zrozumitelne vysvetlit co presne znamenaju tie funkcie pri sat. motoroch ? USALS by som aj pochopil ale o GoTo X som sa vsade docital nieco ine - niekto tvrdi, ze to je to iste ako USALS - to sa mi nezda. |
![]() bobanski |
| 18.11.2008, 21:35.01 | |
RE: USALS GoTo XJe to to isté. |
![]() Hujer |
| 18.11.2008, 22:48.38 | |
RE: USALS GoTo XPřesněji řečeno-GoTo X je funkce u motoru, která právě pomocí protokolu USALS u receivru, umožňuje motor ovládat. |
![]() Martin79 |