Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
18.11.2008, 21:20.34

USALS GoTo X

Vie niekto zrozumitelne vysvetlit co presne znamenaju tie funkcie pri sat. motoroch ? USALS by som aj pochopil ale o GoTo X som sa vsade docital nieco ine - niekto tvrdi, ze to je to iste ako USALS - to sa mi nezda.
uživatel
bobanski
18.11.2008, 21:35.01

RE: USALS GoTo X

Je to to isté.
uživatel
Hujer
18.11.2008, 22:48.38

RE: USALS GoTo X

Přesněji řečeno-GoTo X je funkce u motoru, která právě pomocí protokolu USALS u receivru, umožňuje motor ovládat.
uživatel
Martin79