| 19.11.2008, 10:31.19 | |
BBC HDna THORu 12015/H/30000,8PSK,3/4. |
![]() táhlovej |
| 19.11.2008, 10:35.52 | |
RE: BBC HDdik :) |
![]() kos |
| 19.11.2008, 11:04.46 | |
bb hdod 3.decembra |
![]() lubo540 |
| 19.11.2008, 11:44.27 | |
RE: BBC HDškoda že tahle celoevropská verze bude určitě bez sportu a us pořadů. prostě něco jako bbc prime. |
![]() vortimond |
| 19.11.2008, 12:15.48 | |
RE: BBC HDnejlepší na bbc-hd byl vždycky sport, konzerty a seriály jako Heroes (nbc) The Tudors (hbo) a Rome (hbo). ale mohli by tam dávat dobrý dokumenty o přírodě a tak. |
![]() vortimond |
| 19.11.2008, 15:01.14 | |
RE: BBC HDPreco by to mala byt celoevropska verze? Podla mna by to malo byt iba pre Skandinaviu v CANAL DIGITAL tak ako aj SD programy BBC Knowledge a BBC Lifestyle. |
![]() Dochodca |
| 19.11.2008, 15:15.11 | |
RE: BBC HDjá myslím programově. né umístěním v konkrétní platformě. bbc knowledge a lifestyle má taky v nabídce třeba polsat |
![]() vortimond |