| 19.11.2008, 10:41.07 | |
Cerebro a KDnemate někdo funkční náplň do teto karticky už jsem prolezl všechno ale nic funkčního jsem nenašel předem dík |
![]() jozin |
| 19.11.2008, 10:45.48 | |
Podívej se sem:http://www.cssf.cz/showpost.php?p=278891&postcount=122to jde pořád. |
![]() bob.r |
| 19.11.2008, 10:50.48 | |
RE: Cerebro a KDDík ale nemůžoto ztáhnout i když jsem registovany nemohl by jsi mi ji poslat na mail tzt@centrum.cz dík |
![]() jozin |
| 19.11.2008, 11:04.43 | |
RE: Cerebro a KDtak si oprav prohlizec, neb to stahnout jde bez jedineho problemu |
![]() bublajs |
| 19.11.2008, 11:07.08 | |
RE: Cerebro a KDTo to mi to vypíše : Z následujícího důvodu vám byl zakázán přístup:Nespecifikován důvod. Datum kdy zákaz vyprší: Nikdy A co stím kdo poradí. Používám mozilu |
![]() jozin |
| 19.11.2008, 12:31.51 | |
RE: Cerebro a KDno tak ti nezostava nic ine ako sa vratit spat do bažin.. |
![]() Vlado Fogo |
| 19.11.2008, 12:42.27 | |
RE: Cerebro a KDtak se laskavě doregistruj!!!!na email Ti došel registrační link, je problém ho spustit ? Píšeš, že jsi zaregistrovaný, ale nejsi. Proboha aspoň čtěte když něco děláte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
![]() pepiino |
| 19.11.2008, 12:49.21 | |
RE: Cerebro a KDco se roštilujete , jsem doregistrovanej a uz dost dlouho ale nikdy neslo nic stahovat. |
![]() jozin |
| 19.11.2008, 13:05.28 | |
RE: Cerebro a KDmy se neroštilujem ani neroštujem. pokud mas takovy problem, obrat se na adminy. nebo praskovaci letadlo :) |
![]() bublajs |
| 19.11.2008, 13:50.25 | |
RE: Cerebro a KDtady se neda na nic zeptat hned z kazdeho delate pitomce, ja zaz rozumim jinym vecem a priste radeji neodpovidejte , ale dekuji jednomu vasemu kolegovi, ze mi vse poslal na mail a bez blbych pripominek |
![]() jozin |
| 19.11.2008, 13:55.41 | |
RE: Cerebro a KDPánové, proč tolik neochoty ? Kdybych to měl, tak mu to obratem pošlu, ani nebudu čekat na poděkování, Je to snad maličkost, o co vás žádal.Někdy výs některé fakt nechápu. :bomb: |
![]() Nervoš |
| 19.11.2008, 15:01.12 | |
@jozintomu co rozumis nejspis spisovny cesky jazykj nebude ze jo ?@Nervoš a co ti v tom brani dat mu to ?? mas tam presny link na cudzie forum, coz je tiez porusenie miestnych pravidiel, tak sup sup stahuj a mozes mu to pripadne aj osobne domov doniest |
![]() Vlado Fogo |
| 19.11.2008, 15:09.21 | |
RE: Cerebro a KDVidíš Vlado, zatím, co jsi mi psal tyto dva řádky, už to mohl mít 2x v mailu.Kdybych to měl, tak jsem mu to poslal. Cítím s ním protože dobře znám, když se mi něco podobného nedaří. Tebe si Vlado jako odborníka vážím, chodím sem na diskuzi nahlížet asi šestý rok, ale v hospodě bych si asi k tobě nesedl. Promiň. |
![]() Nervoš |
| 19.11.2008, 15:15.15 | |
RE: Cerebro a KDpockaj .. nechapem .. to je pre teba tiez take tazke kliknut na ten link a stiahnut mu to ??ja to urobit nemozem, nakolko uz nie som nejaky ten rok na css fore a ani tam neplanujem v najblizsej dobe byt, takze naozaj ja mu to dat nemozem |
![]() Vlado Fogo |
| 19.11.2008, 15:19.30 | |
RE: Cerebro a KDhele nervosi, me spis prijde divny, ze je nekdo nekde registrovanej a neresi zcela zasadni funkci ktera mu nejde. nechapu proc je na takovym foru registrovanej, pac mu to pak je k nicemu . |
![]() bublajs |