Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
19.11.2008, 10:41.07

Cerebro a KD

nemate někdo funkční náplň do teto karticky už jsem prolezl všechno ale nic funkčního jsem nenašel předem dík
uživatel
jozin
19.11.2008, 10:45.48

Podívej se sem:

http://www.cssf.cz/showpost.php?p=278891&postcount=122
to jde pořád.
uživatel
bob.r
19.11.2008, 10:50.48

RE: Cerebro a KD

Dík ale nemůžoto ztáhnout i když jsem registovany nemohl by jsi mi ji poslat na mail tzt@centrum.cz dík
uživatel
jozin
19.11.2008, 11:04.43

RE: Cerebro a KD

tak si oprav prohlizec, neb to stahnout jde bez jedineho problemu
uživatel
bublajs
19.11.2008, 11:07.08

RE: Cerebro a KD

To to mi to vypíše : Z následujícího důvodu vám byl zakázán přístup:
Nespecifikován důvod.

Datum kdy zákaz vyprší: Nikdy

A co stím kdo poradí. Používám mozilu
uživatel
jozin
19.11.2008, 12:31.51

RE: Cerebro a KD

no tak ti nezostava nic ine ako sa vratit spat do bažin..
uživatel
Vlado Fogo
19.11.2008, 12:42.27

RE: Cerebro a KD

tak se laskavě doregistruj!!!!

na email Ti došel registrační link, je problém ho spustit ? Píšeš, že jsi zaregistrovaný, ale nejsi. Proboha aspoň čtěte když něco děláte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
uživatel
pepiino
19.11.2008, 12:49.21

RE: Cerebro a KD

co se roštilujete , jsem doregistrovanej a uz dost dlouho ale nikdy neslo nic stahovat.
uživatel
jozin
19.11.2008, 13:05.28

RE: Cerebro a KD

my se neroštilujem ani neroštujem. pokud mas takovy problem, obrat se na adminy. nebo praskovaci letadlo :)
uživatel
bublajs
19.11.2008, 13:50.25

RE: Cerebro a KD

tady se neda na nic zeptat hned z kazdeho delate pitomce, ja zaz rozumim jinym vecem a priste radeji neodpovidejte , ale dekuji jednomu vasemu kolegovi, ze mi vse poslal na mail a bez blbych pripominek
uživatel
jozin
19.11.2008, 13:55.41

RE: Cerebro a KD

Pánové, proč tolik neochoty ? Kdybych to měl, tak mu to obratem pošlu, ani nebudu čekat na poděkování, Je to snad maličkost, o co vás žádal.
Někdy výs některé fakt nechápu. :bomb:
uživatel
Nervoš
19.11.2008, 15:01.12

@jozin

tomu co rozumis nejspis spisovny cesky jazykj nebude ze jo ?
@Nervoš
a co ti v tom brani dat mu to ?? mas tam presny link na cudzie forum, coz je tiez porusenie miestnych pravidiel, tak sup sup stahuj a mozes mu to pripadne aj osobne domov doniest
uživatel
Vlado Fogo
19.11.2008, 15:09.21

RE: Cerebro a KD

Vidíš Vlado, zatím, co jsi mi psal tyto dva řádky, už to mohl mít 2x v mailu.
Kdybych to měl, tak jsem mu to poslal. Cítím s ním protože dobře znám, když se mi něco podobného nedaří. Tebe si Vlado jako odborníka vážím, chodím sem na diskuzi nahlížet asi šestý rok, ale v hospodě bych si asi k tobě nesedl. Promiň.
uživatel
Nervoš
19.11.2008, 15:15.15

RE: Cerebro a KD

pockaj .. nechapem .. to je pre teba tiez take tazke kliknut na ten link a stiahnut mu to ??
ja to urobit nemozem, nakolko uz nie som nejaky ten rok na css fore a ani tam neplanujem v najblizsej dobe byt, takze naozaj ja mu to dat nemozem
uživatel
Vlado Fogo
19.11.2008, 15:19.30

RE: Cerebro a KD

hele nervosi, me spis prijde divny, ze je nekdo nekde registrovanej a neresi zcela zasadni funkci ktera mu nejde. nechapu proc je na takovym foru registrovanej, pac mu to pak je k nicemu .
uživatel
bublajs