| 19.11.2008, 12:13.18 | |
KaonZdravím, mám problém s obrazovým signálem do DVD rekordéru. Sat + rekordér propojený SCARTEM, něco jsem asi zmastil v nastavení buď satelitu nebo rekordéru, ale dostanu tam akorát zvuk, obraz ani omylem. Netušíte co jsem mohl zmastit?DVR - Pioneer |
![]() gozer |