| 19.11.2008, 12:55.43 | |
DVB-T KošiceZasa výpadok ,vie niekto čo sa deje? |
![]() TOMAšKO |
| 19.11.2008, 13:59.19 | |
skandal som preskanovat a naslo stv3 s AC3 zvukomtak neviem asi nieco robia tam lebo signal je |
![]() batman |
| 19.11.2008, 18:40.38 | |
RE: DVB-T KošiceUž to bežíííí |
![]() TOMAšKO |