Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
19.11.2008, 13:58.26

skylink

chci se zeptat karta skylink po registraci za jak dlouho nabehne promo akce placeny programy na 2.mesic zdarma.a jak platit placeny balik programu aby byl aktivovan co nejdrive diky za odpoved.
uživatel
image
19.11.2008, 14:24.38

skylink

Základ ti jede furt, když si něco připlatíš, za dva pracovní dny to tam máš
uživatel
Nervoš
19.11.2008, 15:24.49

skylink

Všechny programy (včetně Multi)po zasunutí karty do přijímače naběhnou do 30 minut. Kartu je třeba zaregistrovat tuším do cca 2O dnů. Od datumu registrace běží pak 2 měsíce zdarma stále všechny programy(včetně Multi). Po této době zůstane jen základní nabídka programů. Znovu připlatit Multi lze kdykoliv, i během dvouměsíční promo. Předplacená další doba, dle výše zaplacené částky se počítá až na další měsíce, po uplynutí dvouměsíční promo doby.
uživatel
smscz