| 19.11.2008, 15:02.12 | |
Ještě jednou : Vyhledávání programů na tomto foru!Dnes to funguje,chlapáci,včera předevčírem mi to zustávalo viset na 4 programech,které jsem zvolil předtím...vyhledávám na tomto serveru již hodně dlouho,nevím, proč to nešlo,když to dělám stejně už buhví jak dlouho... |
![]() Piller |
| 19.11.2008, 15:26.03 | |
RE: Ještě jednou : Vyhledávání programů na tom...mohl by si mi rict , co to je to vyhledavani programu ? |
![]() bublajs |
| 19.11.2008, 16:00.09 | |
Pokudje tím myšlena položka TV program nahoře v liště tak ta mi funguje,ale pouze na aktuální den.Dopředu na těch pár dní ne.Po navolení se to vrátí zpět na aktuální-asi takhle. |
![]() hobo |
| 19.11.2008, 16:02.07 | |
RE: Ještě jednou : Vyhledávání programů na tom...to ja vim, me zajima to vyhledavanijinak kliknu na patek OK a mam patek, prepnu na jinou stanici dam OK mam patek s jinou stanici. nic neukladam |
![]() bublajs |
| 19.11.2008, 16:28.02 | |
RE: Ještě jednou : Vyhledávání programů na tom...pokud uložíš a někdy se vrátíš zpět je tam zobrazeno přesně to co jsem požadoval, také to nechápu co myslí tím vyhledáváním, používám stejně programy na Seznamu kde jich zobrazím podstatně více |
![]() poky1 |