| 19.11.2008, 15:44.23 | |
Topfield 7700HDCI-nahravaniMate nekdo zkusenost s nahravanim na externi hardisk pres tento reciver?Mam na nej pripojenej 1TB western digital hardisk.Hardisk se spatne prihlasi,po vypnuti reciveru a opetovnem zapnuti musim hardisk odpojit od site a znovu pripojit,pote se prihlasi.To znemoznuje nahravani pres EPG nebo pres casovac.Diky za reakce |
![]() nitro5050 |
| 19.11.2008, 17:07.47 | |
RE: Topfield 7700HDCI-nahravaniNenapsal jsi víc podrobností jaký používáš sw.Na toto téma byla na jiném foru obsáhlá diskuze.Já mám nahraný na HD malý txt soubor.Používám HD WD 640GB My Book.Vše jede bez problému. |
![]() Sekyra |
| 24.11.2008, 19:32.35 | |
RE: Topfield 7700HDCI-nahravaniSW mam 7.00.82.Jaky txt soubor tam mas nahrany a proc?Napis nejaky odkaz na tu zminovanou diskuzi.Diky |
![]() nitro5050 |