Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
19.11.2008, 15:44.23

Topfield 7700HDCI-nahravani

Mate nekdo zkusenost s nahravanim na externi hardisk pres tento reciver?Mam na nej pripojenej 1TB western digital hardisk.Hardisk se spatne prihlasi,po vypnuti reciveru a opetovnem zapnuti musim hardisk odpojit od site a znovu pripojit,pote se prihlasi.To znemoznuje nahravani pres EPG nebo pres casovac.Diky za reakce
uživatel
nitro5050
19.11.2008, 17:07.47

RE: Topfield 7700HDCI-nahravani

Nenapsal jsi víc podrobností jaký používáš sw.Na toto téma byla na jiném foru obsáhlá diskuze.Já mám nahraný na HD malý txt soubor.Používám HD WD 640GB My Book.Vše jede bez problému.
uživatel
Sekyra
24.11.2008, 19:32.35

RE: Topfield 7700HDCI-nahravani

SW mam 7.00.82.Jaky txt soubor tam mas nahrany a proc?Napis nejaky odkaz na tu zminovanou diskuzi.Diky
uživatel
nitro5050