Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
19.11.2008, 15:56.53

Topfield TF 7700 HSCI

V přijímači mám SW 064 od výrobce.Vše funguje korektně včetně placených HD programů s modulem easy.tv Mascom.Co získám pokud přehraji nový SW 098 ?
Díky za radu.
uživatel
Molina
19.11.2008, 17:48.46

RE: Topfield TF 7700 HSCI

Poměrně nic. Opraveno načítání EPG - dlouhé stránky, chodí nahrávání na externí disk - nebím jestli v .64 už je. A možná problém s HD NOVA, kdy se u někoho na novějších SW projevují takové semtam záškuby.
Jinak pohledat na stránkách Topfield, je tam u všech i popis změn.
uživatel
popopepe
19.11.2008, 17:56.44

Topf.7700hsci

No hlavní co získáš nahráním nového fw je funkce PVR tj. nahrávání na ext. hdd přes usb.Funguje to už od verze fw 084!!!
uživatel
MONY
19.11.2008, 21:21.25

RE: Topfield TF 7700 HSCI

I verze fw 72 umí nahrávat na USB disk R^
uživatel
Serano