| 19.11.2008, 15:56.53 | |
Topfield TF 7700 HSCIV přijímači mám SW 064 od výrobce.Vše funguje korektně včetně placených HD programů s modulem easy.tv Mascom.Co získám pokud přehraji nový SW 098 ?Díky za radu. |
![]() Molina |
| 19.11.2008, 17:48.46 | |
RE: Topfield TF 7700 HSCIPoměrně nic. Opraveno načítání EPG - dlouhé stránky, chodí nahrávání na externí disk - nebím jestli v .64 už je. A možná problém s HD NOVA, kdy se u někoho na novějších SW projevují takové semtam záškuby.Jinak pohledat na stránkách Topfield, je tam u všech i popis změn. |
![]() popopepe |
| 19.11.2008, 17:56.44 | |
Topf.7700hsciNo hlavní co získáš nahráním nového fw je funkce PVR tj. nahrávání na ext. hdd přes usb.Funguje to už od verze fw 084!!! |
![]() MONY |
| 19.11.2008, 21:21.25 | |
RE: Topfield TF 7700 HSCII verze fw 72 umí nahrávat na USB disk R^ |
![]() Serano |