Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
19.11.2008, 16:07.07

Aku parabolu ?

Mam motor opticum 2800 a potrebujem novu parabolu - neviem sa rozhodnut ci 100 FE alebo AL - je tam velky rozdiel v hmotnosti ?
uživatel
bobanski
19.11.2008, 16:24.13

RE: Aku parabolu ?

AL a vem větší, stačí projít internetové obchody, kde vyčteš i hmotnost
uživatel
poky1
19.11.2008, 16:33.17

RE: Aku parabolu ?

kup si AL do 105 cm je rozdiel len 500sk
uživatel
rudo281
19.11.2008, 16:34.24

RE: Aku parabolu ?

5cm je (nevhodné slovo) rozdíl, mám 115cm na sg 2100 no problem
uživatel
poky1
19.11.2008, 16:37.16

RE: Aku parabolu ?

a tahle mrcha je dělaná na 140cm, takže 120-125cm, níž ani popel, bude Tě to mrzet :8)
uživatel
poky1
19.11.2008, 17:28.59

RE: Aku parabolu ?

Parabola 105 FTE Du nemá to chybu.
uživatel
latino
19.11.2008, 18:20.30

RE: Aku parabolu ?

jo? a jak Ti šlapou trošku nezvyklé pozice? I kdyby jsi měl 105cm parabolu třeba ze zlata, tak 140Cm noname jí natrhne sedací část těla. :8)
Tady opravdu platí, čím větší tím lepší, bez vyjímky.
uživatel
poky1