| 19.11.2008, 16:07.07 | |
Aku parabolu ?Mam motor opticum 2800 a potrebujem novu parabolu - neviem sa rozhodnut ci 100 FE alebo AL - je tam velky rozdiel v hmotnosti ? |
![]() bobanski |
| 19.11.2008, 16:24.13 | |
RE: Aku parabolu ?AL a vem větší, stačí projít internetové obchody, kde vyčteš i hmotnost |
![]() poky1 |
| 19.11.2008, 16:33.17 | |
RE: Aku parabolu ?kup si AL do 105 cm je rozdiel len 500sk |
![]() rudo281 |
| 19.11.2008, 16:34.24 | |
RE: Aku parabolu ?5cm je (nevhodné slovo) rozdíl, mám 115cm na sg 2100 no problem |
![]() poky1 |
| 19.11.2008, 16:37.16 | |
RE: Aku parabolu ?a tahle mrcha je dělaná na 140cm, takže 120-125cm, níž ani popel, bude Tě to mrzet :8) |
![]() poky1 |
| 19.11.2008, 17:28.59 | |
RE: Aku parabolu ?Parabola 105 FTE Du nemá to chybu. |
![]() latino |
| 19.11.2008, 18:20.30 | |
RE: Aku parabolu ?jo? a jak Ti šlapou trošku nezvyklé pozice? I kdyby jsi měl 105cm parabolu třeba ze zlata, tak 140Cm noname jí natrhne sedací část těla. :8)Tady opravdu platí, čím větší tím lepší, bez vyjímky. |
![]() poky1 |