| 19.11.2008, 16:24.55 | |
Cryptoworks CAM a MPEG-4Které Cryptoworks moduly fungují také v MPEG-4? Ď |
![]() Dusan |
| 19.11.2008, 16:33.14 | |
RE: Cryptoworks CAM a MPEG-4otázka, co chceš přes to příjímat za kanály? a od kterého providera? Ď :8) |
![]() poky1 |
| 19.11.2008, 16:39.37 | |
RE: Cryptoworks CAM a MPEG-4Nova HD, Eurosport HD ... Hlavne ma zaujíma spolupráca s novou Skylink kartou. |
![]() Dusan |
| 19.11.2008, 16:47.11 | |
RE: Cryptoworks CAM a MPEG-4aha :))) Originál cryptoworksové camy nemají problém přenést audio a video tebou požadovaných stanic, když budeš něco kupovat tak kup rovnou Twin (na dvě karty, jedna je ve formátu sim) dělají je jen dvě firmy a obě šlapou naprosto v pořádku. |
![]() poky1 |
| 19.11.2008, 17:55.49 | |
RE: Cryptoworks CAM a MPEG-4OK :) |
![]() Dusan |
| 19.11.2008, 20:19.03 | |
RE: Cryptoworks CAM a MPEG-4Bezproblémový v HDTV receiveroch je CAM Cryptoworks 2.2 Irdeto Eurocam (červeno-biely)viď : http://leteckaposta.cz/875640652 |
![]() Ferrari |