Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
19.11.2008, 16:24.55

Cryptoworks CAM a MPEG-4

Které Cryptoworks moduly fungují také v MPEG-4? Ď
uživatel
Dusan
19.11.2008, 16:33.14

RE: Cryptoworks CAM a MPEG-4

otázka, co chceš přes to příjímat za kanály? a od kterého providera? Ď :8)
uživatel
poky1
19.11.2008, 16:39.37

RE: Cryptoworks CAM a MPEG-4

Nova HD, Eurosport HD ... Hlavne ma zaujíma spolupráca s novou Skylink kartou.
uživatel
Dusan
19.11.2008, 16:47.11

RE: Cryptoworks CAM a MPEG-4

aha :))) Originál cryptoworksové camy nemají problém přenést audio a video tebou požadovaných stanic, když budeš něco kupovat tak kup rovnou Twin (na dvě karty, jedna je ve formátu sim) dělají je jen dvě firmy a obě šlapou naprosto v pořádku.
uživatel
poky1
19.11.2008, 17:55.49

RE: Cryptoworks CAM a MPEG-4

OK :)
uživatel
Dusan
19.11.2008, 20:19.03

RE: Cryptoworks CAM a MPEG-4

Bezproblémový v HDTV receiveroch je CAM Cryptoworks 2.2 Irdeto Eurocam (červeno-biely)

viď : http://leteckaposta.cz/875640652
uživatel
Ferrari