| 19.11.2008, 16:35.18 | |
konvertoryVie niekto poradit ktory je lepsi ? Golden Interstar GI201 Single alebo LNB Be Smart Single 0,2 dB |
![]() bobanski |
| 19.11.2008, 16:41.38 | |
RE: konvertoryoba nastejno, každej Ti stejně napíše že co má doma je nej, osobně nepoužívám ani jeden, ale GI beru na montáže pokud je dost místa(multifokus) žádná reklamace, vcelku to jde, za 180Kč co čekáš? Než založíš další podivné téma použij zde vyhledávání, mnoho se dozvíš. :8) |
![]() poky1 |
| 19.11.2008, 17:02.59 | |
RE: konvertoryGI 201 nemaj odtok dirky na vodu. |
![]() CES |
| 19.11.2008, 17:10.04 | |
RE: konvertoryvono je dost divný když do LNB nateče voda :lookaround: |
![]() poky1 |
| 19.11.2008, 17:14.25 | |
RE: konvertoryJo poky1, LNB Grundig na vodu odešel, Goldy, Inverta , .... dirky maj . R^ |
![]() CES |