Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
19.11.2008, 16:35.18

konvertory

Vie niekto poradit ktory je lepsi ? Golden Interstar GI201 Single alebo LNB Be Smart Single 0,2 dB
uživatel
bobanski
19.11.2008, 16:41.38

RE: konvertory

oba nastejno, každej Ti stejně napíše že co má doma je nej, osobně nepoužívám ani jeden, ale GI beru na montáže pokud je dost místa(multifokus) žádná reklamace, vcelku to jde, za 180Kč co čekáš? Než založíš další podivné téma použij zde vyhledávání, mnoho se dozvíš. :8)
uživatel
poky1
19.11.2008, 17:02.59

RE: konvertory

GI 201 nemaj odtok dirky na vodu.
uživatel
CES
19.11.2008, 17:10.04

RE: konvertory

vono je dost divný když do LNB nateče voda :lookaround:
uživatel
poky1
19.11.2008, 17:14.25

RE: konvertory

Jo poky1, LNB Grundig na vodu odešel, Goldy, Inverta , .... dirky maj . R^
uživatel
CES