Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
19.11.2008, 17:00.13

jede vám Parabola normálně?

dneska to vypadá že je server mimo formu, načítá se vše strašně dlouho, nebo problém u mě? cookie jsem vymazal, jinde je vše normální, tady je to utrpení
uživatel
poky1
19.11.2008, 17:01.32

RE: jede vám Parabola normálně?

umňa všetko oki
uživatel
jurko
19.11.2008, 17:03.39

RE: jede vám Parabola normálně?

U mne taky ok.
uživatel
lak
19.11.2008, 17:08.48

RE: jede vám Parabola normálně?

hm, díky za info, mám to zde nějaký zamrzlý :-/
uživatel
poky1
19.11.2008, 17:10.32

RE: jede vám Parabola normálně?

upgrade prohlizece R^
uživatel
kos
19.11.2008, 17:11.30

RE: jede vám Parabola normálně?

poslední Firefox :8)
uživatel
poky1
19.11.2008, 17:14.21

RE: jede vám Parabola normálně?

To sa načítava strašne dlho a viem aj prečo. To je z tých vaších drýstov , čo tu denne tresnete. :laughing: :laughing: :laughing:
uživatel
oneeeee
19.11.2008, 17:15.34

RE: jede vám Parabola normálně?

nebo pro tvoje táranie, troubo :laughing: R^
uživatel
poky1
19.11.2008, 17:36.03

@poky1

Dneska odpoledne kolem 13. hodiny byl jeden delší výpadek serveru. Jinak by teď mělo být vše OK.
uživatel
redakce
19.11.2008, 17:53.55

RE: jede vám Parabola normálně?

@redakce: díky za info R^ jenže mě to blblo v době odeslání dotazu kolem 17.00hod., už se zdá být vše v normálu
uživatel
poky1
19.11.2008, 20:48.33

Nejede normálně!

např. ve vyhledávání programů na dnešní den mi tam stále visí staré programy už 3 dny a to CT 1,Nova,Markíza a joj
A nechce se načíst nový program
uživatel
Piller
19.11.2008, 21:07.45

@Piller

co je teda tohle? AKTUÁLNÍ TELEVIZNÍ PROGRAM * 19.11.2008, 21:06 - 20.11.2008, 12:06
uživatel
poky1