Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
19.11.2008, 17:20.50

Humax5400 a Telewizja na karte

Je možné provozovat telewizju na karte v Humaxu 5400?
Po př.,kde je možné koupit kartu v Polském Těšíně?
Děkuji za odpověď.
uživatel
Wimpy
19.11.2008, 18:32.08

RE: Humax5400 a Telewizja na karte

Nevím, myslím si, že to v Humaxu nepůjde. Adresy prozkoumej zde. http://telewizjanakarte.pl/fileadmin/contents/tnk/documents/wybrane_punkty_sprzedazy.pdf
Jinak nabízej set karta s Technisatem Digit S2 za 199zl což je cca 1400Kč.
uživatel
Jira
19.11.2008, 18:40.26

RE: Humax5400 a Telewizja na karte

proč by to nešlo?
Většinou mám telewizju na karte v uničtečce Opbx 820 ale´bez problému běží n a s třídačku i na Humaxu CRCI 5500 zastrčená do prastarého Magic modulu upraveného z Matrixe.
Ohledně prodejců se koukni na firemních stránkách TNK a vyběhnou ti jich tam desítky podle regionů.
uživatel
ivan v
19.11.2008, 20:50.37

V pol.Těšíně

směrem ke kostelu na náměstí od burzy,2 prodejny s elektro.Zkus s modulem conax od technisatu,nebo i s CW-140 až 190 zl na allegru,kolik v prodejně nevím.Kurs je solidní.
uživatel
spyko
15.12.2008, 17:59.32

ABIPBox 200S

Je možné prijímať TKN cez ABIPbox 200s??
Ďakujem za odpoveď
uživatel
ja000