Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
19.11.2008, 17:23.26

DVB-T kanal 54

Havířov-chtěl bych poprosit o radu,tento jediný kanal z Hladnova mi dělá problémy a to tím,že kvalita neustále skáče z 10 max na 0 no signal,na px 80-antena plzeň.síto-bez zesáku.Můžu já,nebo sousedi-rušit tenhle kanál/neodruš.zesil.,wifi,ap./?Jak to zjistím?Děkuji!
uživatel
spyko
20.11.2008, 15:15.58

Rušení

Nemám zkušenosti s DVB-T, ale pokud máš podezření na rušení, zkus analogový příjem (sousední K53) z Pradědu. Nevěřím moc v rušení, které by se projevovalo tak ostře úzkopásmově.
uživatel
PeVy
20.11.2008, 19:56.29

Pevy

díky,ale 53 analog to nebude,nejbližší analogy asi jsou na 47 a 58.
uživatel
spyko