| 23.11.2008, 14:30.11 | |
Ferguson 6318 CR KLičeahoj chlapi jak zadat kliče do fergusona pomocí dalkoveho ovladače.Zapnou emu a pak červeným talčítkem to znám,ale pak jak dál?Vždyť tam jsou i písmena a na dalkovým ovladači jsou přeci jenom číslice.Díky jsem v tomto směru totiž amater koupil jsem dětskám do pokoje sat.a teď nevím jak do něho naladovat klíče na Digi Tv.Dík za radu |
![]() Miroslav B |
| 23.11.2008, 14:50.20 | |
RE: Ferguson 6318 CR KLičeDole máš tři podlouhlé klávesy pause nahoře=C, pause dole=F, vol+=A, vol-=D, CH nahoře B, CH dole E, |
![]() 333 |
| 23.11.2008, 15:03.19 | |
RE: Ferguson 6318 CR KLičea ty klíče mám psat v edit kej nebo v čem a mám je napsat jako nové |
![]() Miroslav B |
| 23.11.2008, 15:20.31 | |
RE: Ferguson 6318 CR KLičenajedeš na providera digi, což je 2111, je tam 4x pod sebou, řádek, kterej chceš upravit, tak na něj najedeš, dáš EDIT KEY, zobrazí se ti list s tímto klíčem a starý klíč jenom přepíšeš i pomocí písmet tak jak píše nahoře "333". Starý klíč se při přepisování bude postupně přemazávat novým, tak musíš dávat pozor, aby ses v tom orientoval. |
![]() lopro |
| 23.11.2008, 15:49.02 | |
RE: Ferguson 6318 CR KLičetak hoši díky jsem totiž v tom začátečník a kdyby mi to náhodou zas nešlo tak se ozvu. |
![]() Miroslav B |
| 23.11.2008, 17:28.13 | |
RE: Ferguson 6318 CR KLiče@lopro dobrá práce R^ |
![]() Babui |