Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
23.11.2008, 14:30.11

Ferguson 6318 CR KLiče

ahoj chlapi jak zadat kliče do fergusona pomocí dalkoveho ovladače.Zapnou emu a pak červeným talčítkem to znám,ale pak jak dál?Vždyť tam jsou i písmena a na dalkovým ovladači jsou přeci jenom číslice.Díky jsem v tomto směru totiž amater koupil jsem dětskám do pokoje sat.a teď nevím jak do něho naladovat klíče na Digi Tv.Dík za radu
uživatel
Miroslav B
23.11.2008, 14:50.20

RE: Ferguson 6318 CR KLiče

Dole máš tři podlouhlé klávesy pause nahoře=C, pause dole=F, vol+=A, vol-=D, CH nahoře B, CH dole E,
uživatel
333
23.11.2008, 15:03.19

RE: Ferguson 6318 CR KLiče

a ty klíče mám psat v edit kej nebo v čem a mám je napsat jako nové
uživatel
Miroslav B
23.11.2008, 15:20.31

RE: Ferguson 6318 CR KLiče

najedeš na providera digi, což je 2111, je tam 4x pod sebou, řádek, kterej chceš upravit, tak na něj najedeš, dáš EDIT KEY, zobrazí se ti list s tímto klíčem a starý klíč jenom přepíšeš i pomocí písmet tak jak píše nahoře "333". Starý klíč se při přepisování bude postupně přemazávat novým, tak musíš dávat pozor, aby ses v tom orientoval.
uživatel
lopro
23.11.2008, 15:49.02

RE: Ferguson 6318 CR KLiče

tak hoši díky jsem totiž v tom začátečník a kdyby mi to náhodou zas nešlo tak se ozvu.
uživatel
Miroslav B
23.11.2008, 17:28.13

RE: Ferguson 6318 CR KLiče

@lopro dobrá práce R^
uživatel
Babui