| 23.11.2008, 14:55.29 | |
TV CABO na HISPASATUmám OCTAGON ...lze ještě přes |EMU chytat programy z balíku TV CABO?Mne to teda nejde..příp.existuje nový soft? |
![]() Piller |
| 23.11.2008, 15:02.49 | |
RE: TV CABO na HISPASATUneda sa |
![]() par32 |
| 23.11.2008, 15:26.17 | |
RE: TV CABO na HISPASATUmyslel jsem si to |
![]() Piller |