| 07.12.2008, 11:17.35 | |
Nastavení parabolyNastavení paraboly |
![]() Jura 22 |
| 07.12.2008, 11:18.57 | |
RE:Nastavení parabolyA co dál pořebuješ? |
![]() sonip |
| 07.12.2008, 11:20.43 | |
Nastavení parabolyOmlouvám se zadal jsem špatně do vyhledavače |
![]() Jura 22 |
| 07.12.2008, 11:35.02 | |
sonipA co dál potřebuješ? To bylo pjekný eště tedka se chechtám |
![]() VYDRA004 |