Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.12.2008, 11:29.51

diablo

Aká karta je vhodná do modulu Diablo 2.3?
uživatel
amarilda
07.12.2008, 11:32.55

RE: diablo

plastová :8) :-/
uživatel
poky1
07.12.2008, 11:40.19

poky1

Dakujem, to som si ani nedúfal že to čo som dostal od ficka do schránky je do diabla :fuming: Ale vážne.
uživatel
amarilda
07.12.2008, 11:41.54

RE: diablo

dekódovací?
uživatel
Tomik535
07.12.2008, 11:48.42

diablo

Ktorá dekodovací?
uživatel
amarilda
07.12.2008, 11:53.24

RE: diablo

conax,crw,via,nag1,seca,biss,a další min. dva druhy R^ :8) :))
uživatel
cb21
07.12.2008, 11:56.34

diablo

Konečne niečo konkrétne. R^
uživatel
amarilda
07.12.2008, 12:18.54

RE: diablo

Já nevím, amarildo, ale tvoje otázka mi přijde trochu postavená na hlavu. Modul Diablo je totiž sám o sobě dekodérem a většina lidí ho po úpravě používá pro příjem zahraničních platforem, které by ti jinak nechodily. Pokud potřebuje někdo modul pro kartu, asi si nebude pořizovat Diablo. Jinak pokud opravdu toužíš po tom, vsunout do ďábla kartu, pořiď si klidně Skylink nebo Gital a po nahrátí CAIDS ti to pošlape.
uživatel
kosmodisk
07.12.2008, 15:16.21

@kosmodisk

Ahoj, tak jak to dopadlos tím příjmem HD na CDN? Už Ti to chodí bez sekání? A čím to bylo ? (jestli to není tajné).
uživatel
decmen