| 07.12.2008, 11:29.51 | |
diabloAká karta je vhodná do modulu Diablo 2.3? |
![]() amarilda |
| 07.12.2008, 11:32.55 | |
RE: diabloplastová :8) :-/ |
![]() poky1 |
| 07.12.2008, 11:40.19 | |
poky1Dakujem, to som si ani nedúfal že to čo som dostal od ficka do schránky je do diabla :fuming: Ale vážne. |
![]() amarilda |
| 07.12.2008, 11:41.54 | |
RE: diablodekódovací? |
![]() Tomik535 |
| 07.12.2008, 11:48.42 | |
diabloKtorá dekodovací? |
![]() amarilda |
| 07.12.2008, 11:53.24 | |
RE: diabloconax,crw,via,nag1,seca,biss,a další min. dva druhy R^ :8) :)) |
![]() cb21 |
| 07.12.2008, 11:56.34 | |
diabloKonečne niečo konkrétne. R^ |
![]() amarilda |
| 07.12.2008, 12:18.54 | |
RE: diabloJá nevím, amarildo, ale tvoje otázka mi přijde trochu postavená na hlavu. Modul Diablo je totiž sám o sobě dekodérem a většina lidí ho po úpravě používá pro příjem zahraničních platforem, které by ti jinak nechodily. Pokud potřebuje někdo modul pro kartu, asi si nebude pořizovat Diablo. Jinak pokud opravdu toužíš po tom, vsunout do ďábla kartu, pořiď si klidně Skylink nebo Gital a po nahrátí CAIDS ti to pošlape. |
![]() kosmodisk |
| 07.12.2008, 15:16.21 | |
@kosmodiskAhoj, tak jak to dopadlos tím příjmem HD na CDN? Už Ti to chodí bez sekání? A čím to bylo ? (jestli to není tajné). |
![]() decmen |