| 07.12.2008, 11:33.49 | |
Topfield 7700, jak prehrat v PC nahrany zaznam?mam soubory .add .idx .ifo .rec, v cem se to prehrava v PC? a koukam ze to umi nahravat max 2 hodiny? |
![]() eelke |
| 07.12.2008, 11:36.02 | |
RE: Topfield 7700, jak prehrat v PC nahrany za...jinak kdyby to nekoho zajimalo na 16Gb flashdisk Corsair to nahrava v pohode. |
![]() eelke |
| 07.12.2008, 11:55.18 | |
RE: Topfield 7700, jak prehrat v PC nahrany za...Když jsi před pár dny začal s dotazy kolem Topfielda,poslal jsem ti odkaz na cssf.Navštívil jsi to forum? |
![]() Sekyra |
| 07.12.2008, 11:59.51 | |
RE: Topfield 7700, jak prehrat v PC nahrany za...sekyra jasne to ctu taky, ale prijde mi ze sem chodi vice lidi a dostanu tu odpoved rychleji. a konkretne k tomuto jsem tam toho moc nenasel, spis kazdy resi jestli a na co maji nahravat :) |
![]() eelke |
| 07.12.2008, 12:01.27 | |
RE: Topfield 7700, jak prehrat v PC nahrany za...Zatím to nepotřebuju, ale také by mě to zajímalo. |
![]() ava |
| 07.12.2008, 12:02.30 | |
RE: Topfield 7700, jak prehrat v PC nahrany za...jen tak letmo jsem zkusil prehrat ten .rec ve VLC playeru a nic. |
![]() eelke |
| 07.12.2008, 13:02.09 | |
RE: Topfield 7700, jak prehrat v PC nahrany za...tak jsem na to prisel, pokud chcete nekdo jen prehravat, staci prehravac Mplayer, http://mplayerhq.hu/akorat mi nejak enchces otevrit HD nahravku, jen hraje zvuk a pak se Mplayer kousne. |
![]() eelke |
| 07.12.2008, 13:28.43 | |
RE: Topfield 7700, jak prehrat v PC nahrany za...pripadne jeste lepsi je toto: Womble MPEG Video Wizard, umi to rozhtahnout i na fullscreen.ten HD Simul mi to ale nepusti taky, jen audio, asi jsem to blbe nahral ,) |
![]() eelke |
| 07.12.2008, 14:32.40 | |
RE: Topfield 7700, jak prehrat v PC nahrany za...Tak já na vše používám Media Player Clasic HC. Přehraje jak SD tak HD. |
![]() dtomik |
| 07.12.2008, 14:37.10 | |
RE: Topfield 7700, jak prehrat v PC nahrany za...diky ten taky zkusim :) |
![]() eelke |
| 07.12.2008, 16:12.16 | |
RE: Topfield 7700, jak prehrat v PC nahrany za...Ten funguje dobre, taky ho pouzivam. |
![]() J a |