Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.12.2008, 11:36.14

Vantage 7100 - zrušit limity

Zdravím, omylem jsem v menu motor zmačnul nastavení limitu otáčení, a nyní nevím jak ho zrušit. Už jsem snad vyzkoušel všechno.
Všude píšou deaktivovat limity, ale jak se to dělá už nikdo nenapíše.
Parabola se tedy nyní otočí jen k limitu a dost.
uživatel
sateliťák
07.12.2008, 11:38.27

Limity

A co reset
uživatel
VYDRA004
07.12.2008, 11:41.59

limity

Reset čeho? Přijímače? dole v tom menu je ještě položka Výchozí nastavení, jenomže to mám strach udělat, protože nevím, co to všechno udělá.
uživatel
sateliťák
07.12.2008, 11:43.01

limity

Udělá to, co udělá reset..
uživatel
Tomik535
07.12.2008, 11:43.34

limity

Tedy abych to upřesnil - abych nemusel dělat celý přijímač včetně settingu znovu.
uživatel
sateliťák
07.12.2008, 11:44.36

reset

Čili tovární nastavení?
uživatel
sateliťák
07.12.2008, 11:46.38

Deaktivace limitů

Tam je možnost ještě přímo "deaktivace limitů", jenomže na to se nemohu dostat.
uživatel
sateliťák
07.12.2008, 11:49.58

Limity

V diseku maš přeci volby to se tíká motoru já to dělám taky tak a toho mam 150 cm nad zemí.
uživatel
VYDRA004
07.12.2008, 11:56.22

Limity

Nikdy sem si nic nesmazal, při resetu šel akorát na nulu.
uživatel
VYDRA004
07.12.2008, 12:37.17

limity

Ty mluvíš o motoru, já o přijímači.
uživatel
sateliťák
07.12.2008, 13:11.06

Limity

Cituji Tě: v menu motor zmáčknul nastavení limitu otáčení. V menu umně antena, Usals, disek ,žádný.Sjedu na disek a na liště mam: jdi na pozici,jdi na 0,nastavení E limitu, nastavení W limitu, vypnout limity,zapnout limity, rekalkulace,RESET,uložit...myslim že to je o přijimači a o motoru
uživatel
VYDRA004
07.12.2008, 14:39.18

RE: Vantage 7100 - zrušit limity

Jestli jsem to ja pochopil: v menu-Satelit -nastaveni motoru-a v pravo krome jineho je -Aktivovat nebo deaktivovat limity, je to normalne pristupne .
uživatel
kos
07.12.2008, 15:19.28

Limity

Je to normálně přístupné: asi jak pro koho
uživatel
VYDRA004
07.12.2008, 16:39.05

@kos

Pánové prosím za prominutí, moc se omlouvám, netušil jsem, že musím sjet dolů a potom mě to teprve skočí vedle. Chtěl jsem se na to dostat šipkami vpravo. Tak ještě jednou se omlouvám za váš čas. Strávil jsem s tím moc a moc hodin, ale tohle mě vážně nenapadlo.
Složité věci se vždy spraví velice jednoduše.
uživatel
sateliťák
07.12.2008, 17:01.18

RE: Vantage 7100 - zrušit limity

o nic nejde hlavne ze je konec dobry ;)
uživatel
kos
07.12.2008, 17:39.36

Limity

Limity-ENDE.
uživatel
VYDRA004