| 07.12.2008, 11:36.14 | |
Vantage 7100 - zrušit limityZdravím, omylem jsem v menu motor zmačnul nastavení limitu otáčení, a nyní nevím jak ho zrušit. Už jsem snad vyzkoušel všechno.Všude píšou deaktivovat limity, ale jak se to dělá už nikdo nenapíše. Parabola se tedy nyní otočí jen k limitu a dost. |
![]() sateliťák |
| 07.12.2008, 11:38.27 | |
LimityA co reset |
![]() VYDRA004 |
| 07.12.2008, 11:41.59 | |
limityReset čeho? Přijímače? dole v tom menu je ještě položka Výchozí nastavení, jenomže to mám strach udělat, protože nevím, co to všechno udělá. |
![]() sateliťák |
| 07.12.2008, 11:43.01 | |
limityUdělá to, co udělá reset.. |
![]() Tomik535 |
| 07.12.2008, 11:43.34 | |
limityTedy abych to upřesnil - abych nemusel dělat celý přijímač včetně settingu znovu. |
![]() sateliťák |
| 07.12.2008, 11:44.36 | |
resetČili tovární nastavení? |
![]() sateliťák |
| 07.12.2008, 11:46.38 | |
Deaktivace limitůTam je možnost ještě přímo "deaktivace limitů", jenomže na to se nemohu dostat. |
![]() sateliťák |
| 07.12.2008, 11:49.58 | |
LimityV diseku maš přeci volby to se tíká motoru já to dělám taky tak a toho mam 150 cm nad zemí. |
![]() VYDRA004 |
| 07.12.2008, 11:56.22 | |
LimityNikdy sem si nic nesmazal, při resetu šel akorát na nulu. |
![]() VYDRA004 |
| 07.12.2008, 12:37.17 | |
limityTy mluvíš o motoru, já o přijímači. |
![]() sateliťák |
| 07.12.2008, 13:11.06 | |
LimityCituji Tě: v menu motor zmáčknul nastavení limitu otáčení. V menu umně antena, Usals, disek ,žádný.Sjedu na disek a na liště mam: jdi na pozici,jdi na 0,nastavení E limitu, nastavení W limitu, vypnout limity,zapnout limity, rekalkulace,RESET,uložit...myslim že to je o přijimači a o motoru |
![]() VYDRA004 |
| 07.12.2008, 14:39.18 | |
RE: Vantage 7100 - zrušit limityJestli jsem to ja pochopil: v menu-Satelit -nastaveni motoru-a v pravo krome jineho je -Aktivovat nebo deaktivovat limity, je to normalne pristupne . |
![]() kos |
| 07.12.2008, 15:19.28 | |
LimityJe to normálně přístupné: asi jak pro koho |
![]() VYDRA004 |
| 07.12.2008, 16:39.05 | |
@kosPánové prosím za prominutí, moc se omlouvám, netušil jsem, že musím sjet dolů a potom mě to teprve skočí vedle. Chtěl jsem se na to dostat šipkami vpravo. Tak ještě jednou se omlouvám za váš čas. Strávil jsem s tím moc a moc hodin, ale tohle mě vážně nenapadlo.Složité věci se vždy spraví velice jednoduše. |
![]() sateliťák |
| 07.12.2008, 17:01.18 | |
RE: Vantage 7100 - zrušit limityo nic nejde hlavne ze je konec dobry ;) |
![]() kos |
| 07.12.2008, 17:39.36 | |
LimityLimity-ENDE. |
![]() VYDRA004 |