| 07.12.2008, 13:07.08 | |
GitalNevíte kdy pojedou nové programy z testu na Gitalce? |
![]() Ota6 |
| 07.12.2008, 13:13.03 | |
RE: GitalMňa by zaujímalo, že či pôjdu aj na SkyLink kartu. :8) Do konca roka snáď budú určite. :))) |
![]() PeterHumax |
| 07.12.2008, 14:44.13 | |
@PeterHumaxProč by se měly nové programy, které připravuje Media Vision pro své karty Gital, objevit i na kartách skylink? Jakou to má souvilost?Platí to i opačně - pokud skylink bude rozšiřovat nabídku, neznamená to, že budou k dispozici na kartách Gital. Muselo by jedině dojít k dohodě. K tomu zatím nedošlo... |
![]() redakce |
| 07.12.2008, 14:53.20 | |
RE: GitalKonkurence si málokdy pomáhá, kdyby měli zájem se domluvit, tak by Skylink nepřidával náhradní Eurosport a domluvil by se s Mediavision na těch pár měsíců. |
![]() Bob24 |
| 07.12.2008, 16:06.49 | |
RE: Gital¨pracuje se na tom aby to bylo co nejdříve,,,,,trpělivost programy přináší :))) R^ hezkou neděli R^ |
![]() cb21 |
| 07.12.2008, 16:26.01 | |
@cb21Blbý je, že už všichni ví, co Gital připravuje :-) |
![]() redakce |
| 07.12.2008, 16:30.49 | |
RE: GitalPokud vim, tak od rady ma zatim Gital registrovane jen ty AXN Crime a AXN SciFi. Takze s temi by mohl vystartovat treba hned. Ale F&H a Sport1 zatim registrovany pokud vim nema.@cb21: Je realne, ze aspon ty AXNka pusti jeste tento nadchazejici tyden? :-) |
![]() faust |
| 07.12.2008, 16:31.13 | |
@redakcionedůvod?...proč by to mělo být blbé???(blbý)co jsem si tak pročítal posl. reakce na Gital a Skylink....zajímavé...nejdřív byl Gital king,pak Skylink a ted po zjištění jaké prg. připravuje Gital je to pul na pul :))) Ouplně to vypadá,že jsme donutili diváky si koupit dvě kartičky :))) :))) :))) :))) :))) |
![]() cb21 |
| 07.12.2008, 16:33.00 | |
faustíkurád bych Tio to sdělil.....nemohu...moc dík za pochopení R^ |
![]() cb21 |
| 07.12.2008, 16:45.52 | |
RE: GitalProč řešit,co ještě není.Pořád jen mlácení prázdné slámy.Pokud to tam budou mít,jistě budou mít objednávky,jinak je to u obou o ničem!!! Rv Rv Rv :laughing: :laughing: :bomb: |
![]() zzaner |
| 07.12.2008, 16:50.15 | |
@cb21Co bude za nové programy se nesmělo (zřejmě) prozradit až nakonec technické testy velmi napověděly, které programy v nabídce asi budou.Je možné, že nakonec nebude nic a šlo jen o snahu vyvovat zájem o kartičky... Stejně je možné, že v nabídce se objeví úplně jiné programy - třeba ještě Gital/MV překvapí. Uvidíme ;) |
![]() redakce |
| 07.12.2008, 16:51.25 | |
@faustPoložme si otázku jaké programy má zaregistrované konkurence Gitalu/MV. Taky zajímavé téma. |
![]() redakce |
| 07.12.2008, 16:51.49 | |
RE: Gital@cb21: Jasne, OKa!Kdo si pocka, ten se docka. Sice se mi nechce cekat, ale vsak co, snad to bude hlavne do vanoc! To je cas, kdy je volno a nechce se mi divat dookola na ty same pohadky :-D |
![]() faust |
| 07.12.2008, 17:28.46 | |
re :Psal jsem si s panem ředitelem a ten mě potvrdil,že některé mnou jmenované programy se u Gitalu objeví.Jmenoval jsem Sport 1,Fishing-Hunting,VH1,VH1 classic |
![]() lubbik |
| 07.12.2008, 17:34.55 | |
lubbika já si psal s Jůúůúlínkem a potvrdil mi,že mnou jmenované reformy stojí za h...Jmenovel jsem zdravotnictví,nemocnice... :))) |
![]() cb21 |
| 07.12.2008, 17:37.42 | |
@redakcioneR^ :8) :8) |
![]() cb21 |
| 07.12.2008, 17:44.04 | |
RE: GitalSport1,VH1,VH1Clasic to by bylo super.To jsem zvědavej co jak na to zareaguje TT. |
![]() Ota6 |
| 07.12.2008, 18:50.26 | |
Ota6TaT, ten je zařadí a nebude kecat :fuming: :fuming: |
![]() poky1 |
| 07.12.2008, 19:05.56 | |
RE: GitalAsi budeme muset GITAL bombardovat přes email kdy už ty programy spustí protože se nemůžu dočkat Sport1 a AXN scifi |
![]() TonnyPJ |
| 07.12.2008, 19:37.41 | |
RE: GitalAXN mě nic neříká, ale Sport 1 u TT bych bral všemi 10, stejně jako jetix, tak snad se dočkáme taky :lookaround: |
![]() kaspi |
| 07.12.2008, 20:04.07 | |
RE: Gitala v hd bude co na gitale................ :O |
![]() jenicek |
| 07.12.2008, 22:32.35 | |
RE: Gitaltaky bych bral ten jetix spolu s AXN scifi |
![]() netace |