Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.12.2008, 13:07.08

Gital

Nevíte kdy pojedou nové programy z testu na Gitalce?
uživatel
Ota6
07.12.2008, 13:13.03

RE: Gital

Mňa by zaujímalo, že či pôjdu aj na SkyLink kartu. :8) Do konca roka snáď budú určite. :)))
uživatel
PeterHumax
07.12.2008, 14:44.13

@PeterHumax

Proč by se měly nové programy, které připravuje Media Vision pro své karty Gital, objevit i na kartách skylink? Jakou to má souvilost?

Platí to i opačně - pokud skylink bude rozšiřovat nabídku, neznamená to, že budou k dispozici na kartách Gital.

Muselo by jedině dojít k dohodě. K tomu zatím nedošlo...
uživatel
redakce
07.12.2008, 14:53.20

RE: Gital

Konkurence si málokdy pomáhá, kdyby měli zájem se domluvit, tak by Skylink nepřidával náhradní Eurosport a domluvil by se s Mediavision na těch pár měsíců.
uživatel
Bob24
07.12.2008, 16:06.49

RE: Gital

¨pracuje se na tom aby to bylo co nejdříve,,,,,trpělivost programy přináší :))) R^ hezkou neděli R^
uživatel
cb21
07.12.2008, 16:26.01

@cb21

Blbý je, že už všichni ví, co Gital připravuje :-)
uživatel
redakce
07.12.2008, 16:30.49

RE: Gital

Pokud vim, tak od rady ma zatim Gital registrovane jen ty AXN Crime a AXN SciFi. Takze s temi by mohl vystartovat treba hned. Ale F&H a Sport1 zatim registrovany pokud vim nema.

@cb21: Je realne, ze aspon ty AXNka pusti jeste tento nadchazejici tyden? :-)
uživatel
faust
07.12.2008, 16:31.13

@redakcione

důvod?...proč by to mělo být blbé???(blbý)

co jsem si tak pročítal posl. reakce na Gital a Skylink....zajímavé...nejdřív byl Gital king,pak Skylink a ted po zjištění jaké prg. připravuje Gital je to pul na pul :))) Ouplně to vypadá,že jsme donutili diváky si koupit dvě kartičky :))) :))) :))) :))) :)))
uživatel
cb21
07.12.2008, 16:33.00

faustíku

rád bych Tio to sdělil.....nemohu...moc dík za pochopení R^
uživatel
cb21
07.12.2008, 16:45.52

RE: Gital

Proč řešit,co ještě není.Pořád jen mlácení prázdné slámy.Pokud to tam budou mít,jistě budou mít objednávky,jinak je to u obou o ničem!!! Rv Rv Rv :laughing: :laughing: :bomb:
uživatel
zzaner
07.12.2008, 16:50.15

@cb21

Co bude za nové programy se nesmělo (zřejmě) prozradit až nakonec technické testy velmi napověděly, které programy v nabídce asi budou.

Je možné, že nakonec nebude nic a šlo jen o snahu vyvovat zájem o kartičky...

Stejně je možné, že v nabídce se objeví úplně jiné programy - třeba ještě Gital/MV překvapí. Uvidíme ;)
uživatel
redakce
07.12.2008, 16:51.25

@faust

Položme si otázku jaké programy má zaregistrované konkurence Gitalu/MV. Taky zajímavé téma.
uživatel
redakce
07.12.2008, 16:51.49

RE: Gital

@cb21: Jasne, OKa!
Kdo si pocka, ten se docka.
Sice se mi nechce cekat, ale vsak co, snad to bude hlavne do vanoc! To je cas, kdy je volno a nechce se mi divat dookola na ty same pohadky :-D
uživatel
faust
07.12.2008, 17:28.46

re :

Psal jsem si s panem ředitelem a ten mě potvrdil,že některé mnou jmenované programy se u Gitalu objeví.

Jmenoval jsem Sport 1,Fishing-Hunting,VH1,VH1 classic
uživatel
lubbik
07.12.2008, 17:34.55

lubbik

a já si psal s Jůúůúlínkem a potvrdil mi,že mnou jmenované reformy stojí za h...

Jmenovel jsem zdravotnictví,nemocnice... :)))
uživatel
cb21
07.12.2008, 17:37.42

@redakcione

R^ :8) :8)
uživatel
cb21
07.12.2008, 17:44.04

RE: Gital

Sport1,VH1,VH1Clasic to by bylo super.To jsem zvědavej co jak na to zareaguje TT.
uživatel
Ota6
07.12.2008, 18:50.26

Ota6

TaT, ten je zařadí a nebude kecat :fuming: :fuming:
uživatel
poky1
07.12.2008, 19:05.56

RE: Gital

Asi budeme muset GITAL bombardovat přes email kdy už ty programy spustí protože se nemůžu dočkat Sport1 a AXN scifi
uživatel
TonnyPJ
07.12.2008, 19:37.41

RE: Gital

AXN mě nic neříká, ale Sport 1 u TT bych bral všemi 10, stejně jako jetix, tak snad se dočkáme taky :lookaround:
uživatel
kaspi
07.12.2008, 20:04.07

RE: Gital

a v hd bude co na gitale................ :O
uživatel
jenicek
07.12.2008, 22:32.35

RE: Gital

taky bych bral ten jetix spolu s AXN scifi
uživatel
netace