| 07.12.2008, 13:25.41 | |
dreamsky 7000 , SHARINGKDO BY MI POMOHL S NASTAVENIM SDILENI PRES NET, NEBO ODKAZ .MUJ EMAIL : badi@seznam.cz |
![]() badi80 |
| 07.12.2008, 13:31.35 | |
RE: dreamsky 7000 , SHARINGmyslím že popis je na např .. www.satdigitalne.czwww.dreamsky-tm.by , www.ab-forum.info , www.gsmobil.net www.cssf.cz a určitě se najdou i odborníci typu VF :laughing: , kteří s radostí pomůžou ..... PS : s čím máš problém ? |
![]() lubos3nec |
| 07.12.2008, 13:43.55 | |
RE: dreamsky 7000 , SHARINGchtěl by sem chytat cyfru pokud by to bylo možne, pokousel jsem se to rucne zadavat , ale bez uspěchu. |
![]() badi80 |
| 07.12.2008, 13:47.06 | |
RE: dreamsky 7000 , SHARINGVem tužku a papír, nakresli číslo, třeba 8, vystřihni nůžkama, vezmi do ruky a chytáš cyfru.A navíc legálně. |
![]() Tomik535 |
| 07.12.2008, 13:57.28 | |
RE: dreamsky 7000 , SHARINGtaky dobrej způsob |
![]() badi80 |
| 07.12.2008, 14:04.14 | |
@badi80pripadne skus oslovit predajcu, alebo zalistuj v prilozenom ceskom manualy. ak ho tam nemas kontaktuj obchodnu inspekciu |
![]() Vlado Fogo |
| 07.12.2008, 14:05.52 | |
@lubos3necpanacku ze sapra, ked ma uz spominas.. som pocul ze si prisiel o znacku openbox na slovensku aj v cz .. ze central dovozca je uz ktosik uplne iny.. a coze sa stalo ? rus uz nebol uplatny ?? :laughing: :laughing: :laughing: |
![]() Vlado Fogo |