Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.12.2008, 13:25.41

dreamsky 7000 , SHARING

KDO BY MI POMOHL S NASTAVENIM SDILENI PRES NET, NEBO ODKAZ .

MUJ EMAIL : badi@seznam.cz
uživatel
badi80
07.12.2008, 13:31.35

RE: dreamsky 7000 , SHARING

myslím že popis je na např .. www.satdigitalne.cz
www.dreamsky-tm.by , www.ab-forum.info , www.gsmobil.net
www.cssf.cz a určitě se najdou i odborníci typu VF :laughing: , kteří s radostí pomůžou .....
PS : s čím máš problém ?
uživatel
lubos3nec
07.12.2008, 13:43.55

RE: dreamsky 7000 , SHARING

chtěl by sem chytat cyfru pokud by to bylo možne, pokousel jsem se to rucne zadavat , ale bez uspěchu.
uživatel
badi80
07.12.2008, 13:47.06

RE: dreamsky 7000 , SHARING

Vem tužku a papír, nakresli číslo, třeba 8, vystřihni nůžkama, vezmi do ruky a chytáš cyfru.
A navíc legálně.
uživatel
Tomik535
07.12.2008, 13:57.28

RE: dreamsky 7000 , SHARING

taky dobrej způsob
uživatel
badi80
07.12.2008, 14:04.14

@badi80

pripadne skus oslovit predajcu, alebo zalistuj v prilozenom ceskom manualy. ak ho tam nemas kontaktuj obchodnu inspekciu
uživatel
Vlado Fogo
07.12.2008, 14:05.52

@lubos3nec

panacku ze sapra, ked ma uz spominas.. som pocul ze si prisiel o znacku openbox na slovensku aj v cz .. ze central dovozca je uz ktosik uplne iny.. a coze sa stalo ? rus uz nebol uplatny ?? :laughing: :laughing: :laughing:
uživatel
Vlado Fogo