Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.12.2008, 13:34.54

oddechovka, bliss - take that

Asi nějaký speciál, jen info pro fandy.
uživatel
Tomik535
07.12.2008, 13:51.27

oddechovka, bliss - take that

Aha, já blbec, až teď mě napadlo se podívat na epg..
Takže znova: 12 - 16 Take That Weekend
uživatel
Tomik535
07.12.2008, 16:37.05

RE: oddechovka, bliss - take that

supr poslouchal jsem je....než se Robík Wilík odtrhl :fuming: :fuming: :fuming:

tato skupina když se zakládala,tak si řekli,že budou hned první v topech...a jako jediný byli :))) opravdu nejúspěšnější skupina za dob NKOTB :-))))))))))))))))))
uživatel
cb21
07.12.2008, 19:23.23

RE: oddechovka, bliss - take that

jj, new kids on the block, tak ty jsem nemusel :laughing: Ale hlavně že ženský tekly..
uživatel
Tomik535
07.12.2008, 19:40.06

RE: oddechovka, bliss - take that

co tekly...ty se přímo vypařovali:-))))))))))
uživatel
cb21