| 07.12.2008, 13:34.54 | |
oddechovka, bliss - take thatAsi nějaký speciál, jen info pro fandy. |
![]() Tomik535 |
| 07.12.2008, 13:51.27 | |
oddechovka, bliss - take thatAha, já blbec, až teď mě napadlo se podívat na epg..Takže znova: 12 - 16 Take That Weekend |
![]() Tomik535 |
| 07.12.2008, 16:37.05 | |
RE: oddechovka, bliss - take thatsupr poslouchal jsem je....než se Robík Wilík odtrhl :fuming: :fuming: :fuming:tato skupina když se zakládala,tak si řekli,že budou hned první v topech...a jako jediný byli :))) opravdu nejúspěšnější skupina za dob NKOTB :-)))))))))))))))))) |
![]() cb21 |
| 07.12.2008, 19:23.23 | |
RE: oddechovka, bliss - take thatjj, new kids on the block, tak ty jsem nemusel :laughing: Ale hlavně že ženský tekly.. |
![]() Tomik535 |
| 07.12.2008, 19:40.06 | |
RE: oddechovka, bliss - take thatco tekly...ty se přímo vypařovali:-)))))))))) |
![]() cb21 |