Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.12.2008, 13:37.04

openbox

Proč mně při přepínání programů naskakuje tabulka s nápisem - SORRY,YOU CAN NOT RECEIVE THIS ROGRAME jedná se o sekci podmíněný přístup. V openboxu mám českou a slovenskou kartu.
uživatel
blesk64
07.12.2008, 13:52.28

RE: openbox

tohle jsem u Opena nikdy neviděl,ale podle tý věty tipuju na případ,že s uvedenými parametry/frekvence,polar,SR/ nic na právě navolené družici/směru/ nic nevysílá.
Pravděpodobně špatně nastavené porty na relátku,nebo blbě nastavená antena,nebo již neexistující TP,nebo špatně vytvořený TP.
Vyber si... :))
uživatel
Saxon
07.12.2008, 13:54.58

RE: openbox

když dám OK na ovladači tak ta tabulka zmizne a všecho funguje jak má
uživatel
blesk64
07.12.2008, 13:55.25

RE: Openbox

Ty brďo, tak tohle si u této legendy také nepamatuji.
uživatel
Tomik535
07.12.2008, 13:56.16

RE: Openbox

Soft? Zkusils změnu?
uživatel
Tomik535
07.12.2008, 13:56.18

RE: openbox

Upřesnuji,že znám pouze řadu X8xx.
uživatel
Saxon
07.12.2008, 13:58.15

RE: openbox

softy jsem dával a bylo to tam pořád
uživatel
blesk64
07.12.2008, 13:59.34

RE: openbox

a v sekci podmíněný přístup se nic nepotvrzuje?
uživatel
blesk64
07.12.2008, 14:02.25

RE: Openbox

Kódovací systém karty ve čtečce přece, je to tak malými písmenky?
uživatel
Tomik535
07.12.2008, 14:05.03

RE: openbox

Pořádně jsem si přečetl tvuj úvodní příspěvek,bude to spíš záležitostí firmware v modulu CRW.
Předpokládám,že používáš model X820.
uživatel
Saxon
07.12.2008, 14:08.11

RE: openbox

ano mám model x820ci
uživatel
blesk64
07.12.2008, 14:08.56

RE: openbox

Zase blbej dotaz. Měl napsat hned, že má 820. V 810 by se mu to nestalo.

Téma: openbox :zombie: ;P
uživatel
Tomik535
07.12.2008, 14:17.36

RE: openbox

ano tak, problem robi mohul, nie prijimac
uživatel
hopkok
07.12.2008, 14:22.41

RE: openbox

a dá se stím něco dělat
uživatel
blesk64
07.12.2008, 14:25.22

RE: openbox

Určitě dá,ale nesmí se to z Tebe tahat, jak z chlupatý deky.
Co máš za modul,Apollo3 nebo Stupnik?
To Ti fakt nedojde,že když tohle nanapíšeš, nemůže Ti nikdo pomoci...
uživatel
Saxon
07.12.2008, 14:27.09

RE: openbox

Určitě dá, třeba prohodit karty, zkusit jinou kombinaci, vyměnit modul, aktualizovat soft, vypnout hlášky...

Je to tak těžké napsat hned které máš karty a jaký modul?
Nedivil bych se když ti nikdo neporadí obecně.
uživatel
Tomik535
07.12.2008, 14:28.37

@Saxon

Není na světě krásně?
uživatel
Tomik535
07.12.2008, 14:33.13

RE: openbox

Včera večer bylo,ale dnes ráno to bylo horší... :)
uživatel
Saxon
07.12.2008, 14:36.09

RE: openbox

karty mám skylink ( českou aji slovenskou ) modul mám originál ze skylinku CRYPTOWORKS SCM v.4.00.008 a karty jsem už růzdě přehazoval
uživatel
blesk64
07.12.2008, 14:37.08

RE: openbox

Mě se ten večer protáhl do půl čtvrté...
Mám jet pro syna a ještě nemůžu :crying:
uživatel
Tomik535
07.12.2008, 14:40.30

RE: openbox

Myslím, že v tomto se hlášky vypnout nedají, takže bych zkusil jiný modul, popř. českou kartu vyměnit za gitalku.
uživatel
Tomik535
07.12.2008, 14:41.50

RE: openbox

Co vím,tak se tyto moduly daji aktualizovat pře TP ORF na Astře 19,2E
Osobně tento modul neznám,ale D2Mac by ho měl znát.
uživatel
Saxon
07.12.2008, 14:52.41

RE: openbox

a u openboxu x-820ci se aktualizuji moduly jak????
uživatel
blesk64
07.12.2008, 15:04.51

RE: openbox

SCM ze satelitu aktualizovat nejde,pouze přes PCMCIA slot nebo programátor od SMART.
uživatel
Kopo
07.12.2008, 15:07.26

RE: openbox

a je na netu nějakej program na aktualizaci modulů
uživatel
blesk64
07.12.2008, 15:52.42

RE: openbox

Tady máš odkaz http://www.smardtv.com/index.php?page=support&rubrique=consumer&productid=1&product_title=Cryptoworks%204.xx
uživatel
Kopo
07.12.2008, 18:06.31

RE: openbox

Blesk64, mám tento problém tak isto,skusil som už kde čo a nič nepomohlo,proste u 820 je to tak!!!!!
uživatel
chiros125
07.12.2008, 19:25.16

chiros125

A zkusil na cz gitalku?
uživatel
Tomik535
07.12.2008, 22:19.22

Pre blesk64

Mne to robí tiež a už dosť dlho. Ja mám prerobeného Rediona na Openbox 820, kartu T-T mám v čítačke a SkyLink v module.Experimentoval som s tým dosť dlho, nepomohlo, u mňa je to starším dekódovacím CW modulom. Na fóre kde Ti pomôžu a nevysmejú sa Ti za chybu, mi to potvrdili, pozri http://www.satpodpora.sk/forum/viewtopic.php?f=15&t=386 Pozri sa na to, sú tam aj rady ako na to.
uživatel
antonius