| 07.12.2008, 13:37.04 | |
openboxProč mně při přepínání programů naskakuje tabulka s nápisem - SORRY,YOU CAN NOT RECEIVE THIS ROGRAME jedná se o sekci podmíněný přístup. V openboxu mám českou a slovenskou kartu. |
![]() blesk64 |
| 07.12.2008, 13:52.28 | |
RE: openboxtohle jsem u Opena nikdy neviděl,ale podle tý věty tipuju na případ,že s uvedenými parametry/frekvence,polar,SR/ nic na právě navolené družici/směru/ nic nevysílá.Pravděpodobně špatně nastavené porty na relátku,nebo blbě nastavená antena,nebo již neexistující TP,nebo špatně vytvořený TP. Vyber si... :)) |
![]() Saxon |
| 07.12.2008, 13:54.58 | |
RE: openboxkdyž dám OK na ovladači tak ta tabulka zmizne a všecho funguje jak má |
![]() blesk64 |
| 07.12.2008, 13:55.25 | |
RE: OpenboxTy brďo, tak tohle si u této legendy také nepamatuji. |
![]() Tomik535 |
| 07.12.2008, 13:56.16 | |
RE: OpenboxSoft? Zkusils změnu? |
![]() Tomik535 |
| 07.12.2008, 13:56.18 | |
RE: openboxUpřesnuji,že znám pouze řadu X8xx. |
![]() Saxon |
| 07.12.2008, 13:58.15 | |
RE: openboxsofty jsem dával a bylo to tam pořád |
![]() blesk64 |
| 07.12.2008, 13:59.34 | |
RE: openboxa v sekci podmíněný přístup se nic nepotvrzuje? |
![]() blesk64 |
| 07.12.2008, 14:02.25 | |
RE: OpenboxKódovací systém karty ve čtečce přece, je to tak malými písmenky? |
![]() Tomik535 |
| 07.12.2008, 14:05.03 | |
RE: openboxPořádně jsem si přečetl tvuj úvodní příspěvek,bude to spíš záležitostí firmware v modulu CRW.Předpokládám,že používáš model X820. |
![]() Saxon |
| 07.12.2008, 14:08.11 | |
RE: openboxano mám model x820ci |
![]() blesk64 |
| 07.12.2008, 14:08.56 | |
RE: openboxZase blbej dotaz. Měl napsat hned, že má 820. V 810 by se mu to nestalo.Téma: openbox :zombie: ;P |
![]() Tomik535 |
| 07.12.2008, 14:17.36 | |
RE: openboxano tak, problem robi mohul, nie prijimac |
![]() hopkok |
| 07.12.2008, 14:22.41 | |
RE: openboxa dá se stím něco dělat |
![]() blesk64 |
| 07.12.2008, 14:25.22 | |
RE: openboxUrčitě dá,ale nesmí se to z Tebe tahat, jak z chlupatý deky.Co máš za modul,Apollo3 nebo Stupnik? To Ti fakt nedojde,že když tohle nanapíšeš, nemůže Ti nikdo pomoci... |
![]() Saxon |
| 07.12.2008, 14:27.09 | |
RE: openboxUrčitě dá, třeba prohodit karty, zkusit jinou kombinaci, vyměnit modul, aktualizovat soft, vypnout hlášky...Je to tak těžké napsat hned které máš karty a jaký modul? Nedivil bych se když ti nikdo neporadí obecně. |
![]() Tomik535 |
| 07.12.2008, 14:28.37 | |
@SaxonNení na světě krásně? |
![]() Tomik535 |
| 07.12.2008, 14:33.13 | |
RE: openboxVčera večer bylo,ale dnes ráno to bylo horší... :) |
![]() Saxon |
| 07.12.2008, 14:36.09 | |
RE: openboxkarty mám skylink ( českou aji slovenskou ) modul mám originál ze skylinku CRYPTOWORKS SCM v.4.00.008 a karty jsem už růzdě přehazoval |
![]() blesk64 |
| 07.12.2008, 14:37.08 | |
RE: openboxMě se ten večer protáhl do půl čtvrté...Mám jet pro syna a ještě nemůžu :crying: |
![]() Tomik535 |
| 07.12.2008, 14:40.30 | |
RE: openboxMyslím, že v tomto se hlášky vypnout nedají, takže bych zkusil jiný modul, popř. českou kartu vyměnit za gitalku. |
![]() Tomik535 |
| 07.12.2008, 14:41.50 | |
RE: openboxCo vím,tak se tyto moduly daji aktualizovat pře TP ORF na Astře 19,2EOsobně tento modul neznám,ale D2Mac by ho měl znát. |
![]() Saxon |
| 07.12.2008, 14:52.41 | |
RE: openboxa u openboxu x-820ci se aktualizuji moduly jak???? |
![]() blesk64 |
| 07.12.2008, 15:04.51 | |
RE: openboxSCM ze satelitu aktualizovat nejde,pouze přes PCMCIA slot nebo programátor od SMART. |
![]() Kopo |
| 07.12.2008, 15:07.26 | |
RE: openboxa je na netu nějakej program na aktualizaci modulů |
![]() blesk64 |
| 07.12.2008, 15:52.42 | |
RE: openboxTady máš odkaz http://www.smardtv.com/index.php?page=support&rubrique=consumer&productid=1&product_title=Cryptoworks%204.xx |
![]() Kopo |
| 07.12.2008, 18:06.31 | |
RE: openboxBlesk64, mám tento problém tak isto,skusil som už kde čo a nič nepomohlo,proste u 820 je to tak!!!!! |
![]() chiros125 |
| 07.12.2008, 19:25.16 | |
chiros125A zkusil na cz gitalku? |
![]() Tomik535 |
| 07.12.2008, 22:19.22 | |
Pre blesk64Mne to robí tiež a už dosť dlho. Ja mám prerobeného Rediona na Openbox 820, kartu T-T mám v čítačke a SkyLink v module.Experimentoval som s tým dosť dlho, nepomohlo, u mňa je to starším dekódovacím CW modulom. Na fóre kde Ti pomôžu a nevysmejú sa Ti za chybu, mi to potvrdili, pozri http://www.satpodpora.sk/forum/viewtopic.php?f=15&t=386 Pozri sa na to, sú tam aj rady ako na to. |
![]() antonius |