| 07.12.2008, 13:51.15 | |
převod z ts na mp3Ahoj,ví někdo jak převést soubory nahrané v ipboxu nebo dreamu do mp3. Mám nahrané pořady z radia ve formátu ts a chtěl bych je převést do mp3. Zná někdo program kterým to jde ? |
![]() mil |
| 07.12.2008, 14:29.03 | |
TS na MP3 programNejlepší je podle mne tento program SUPER, návod a ke stažení zde je to free. Nedej se zmást, že je to na stránkách o mobilech.http://sony-ericsson-cz.com/17-jak-na-kvalitni-video-v-telefonu-program-super.html |
![]() amba |
| 07.12.2008, 17:28.37 | |
RE: převod z ts na mp3Rádia vysílají v MPEG - 1 Layer II, tak stačí jen demux, je-li v *.ts celý multiplex tak nádherně lze vybrat ten správný tok v programu Vomble video vizard, uložit lze do čehokoli, demux jde bez rekomprese a je možný střih písní atd, atd ... |
![]() TDB |
| 08.12.2008, 17:51.59 | |
Ts na mp3Len,ci sa to oplati.Lebo znizenim kvality nizkokvalitnej nahravky(casto velmi nizke bitove toky) mne zacina trhat usi a boliet hlava.A inac mozes po demuxe pouzit vyborny foobar. |
![]() Kasr |