Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.12.2008, 13:51.15

převod z ts na mp3

Ahoj,
ví někdo jak převést soubory nahrané v ipboxu nebo dreamu do mp3.
Mám nahrané pořady z radia ve formátu ts a chtěl bych je převést do mp3. Zná někdo program kterým to jde ?
uživatel
mil
07.12.2008, 14:29.03

TS na MP3 program

Nejlepší je podle mne tento program SUPER, návod a ke stažení zde je to free. Nedej se zmást, že je to na stránkách o mobilech.
http://sony-ericsson-cz.com/17-jak-na-kvalitni-video-v-telefonu-program-super.html
uživatel
amba
07.12.2008, 17:28.37

RE: převod z ts na mp3

Rádia vysílají v MPEG - 1 Layer II, tak stačí jen demux, je-li v *.ts celý multiplex tak nádherně lze vybrat ten správný tok v programu Vomble video vizard, uložit lze do čehokoli, demux jde bez rekomprese a je možný střih písní atd, atd ...
uživatel
TDB
08.12.2008, 17:51.59

Ts na mp3

Len,ci sa to oplati.Lebo znizenim kvality nizkokvalitnej nahravky(casto velmi nizke bitove toky) mne zacina trhat usi a boliet hlava.A inac mozes po demuxe pouzit vyborny foobar.
uživatel
Kasr