| 07.12.2008, 14:10.05 | |
Openbox 810 a EPGJedná se o orginál - EPG na německých i polských st.je v pořádku - u cs.programů je zkomolené.Je to vlastnost stroje nebo jde s tím něco udělat,třeba změnit SW -mám 5.37. Dík. |
![]() Displej |
| 07.12.2008, 14:29.42 | |
RE: Openbox 810 a EPGZkomolené to není u ČT a UPC. |
![]() Bob24 |
| 07.12.2008, 19:59.18 | |
TOHLE SE ŘEŠÍ DÁVNOhttp://sat-forum.org/index.php/topic,54676.msg438851.html#msg438851http://sat-forum.org/index.php/topic,52433.0.html |
![]() mirasat |
| 08.12.2008, 11:40.28 | |
ad: mirasatDěkuji za reakci - azbuku jsem již zapomněl - nebyla by nějaká konretní rada jak odstranit tuto jedinou vadu na kráse u tohoto stroje? |
![]() Displej |