Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.12.2008, 14:10.05

Openbox 810 a EPG

Jedná se o orginál - EPG na německých i polských st.je v pořádku - u cs.programů je zkomolené.Je to vlastnost stroje nebo jde s tím něco udělat,třeba změnit SW -mám 5.37. Dík.
uživatel
Displej
07.12.2008, 14:29.42

RE: Openbox 810 a EPG

Zkomolené to není u ČT a UPC.
uživatel
Bob24
07.12.2008, 19:59.18

TOHLE SE ŘEŠÍ DÁVNO

http://sat-forum.org/index.php/topic,54676.msg438851.html#msg438851

http://sat-forum.org/index.php/topic,52433.0.html
uživatel
mirasat
08.12.2008, 11:40.28

ad: mirasat

Děkuji za reakci - azbuku jsem již zapomněl - nebyla by nějaká konretní rada jak odstranit tuto jedinou vadu na kráse u tohoto stroje?
uživatel
Displej