Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.12.2008, 14:48.17

RAI Africa

Ide vám v EMU tento kanál? Nahral som nové settingy do DM500 i do DM 800 a nejde mi to. Nahral som i aktuálne keys a nič. Vypisuje mi to, že je to zakódované v SECA. Pritom ostatné RAI mi v SECA idú. Poradte, prosím.
uživatel
janisat
07.12.2008, 14:49.34

RE: RAI Africa

nie nejdú niesú klúče :-/
uživatel
Jupi
07.12.2008, 14:51.55

doplnenie

A používajú ešte BISS alebo prešli do SECA?
uživatel
janisat
07.12.2008, 14:51.59

zmena

kodovania,presli z BISS na Seca3
uživatel
mercedes77
07.12.2008, 14:53.52

veľké sklamanie

No to som dosť znechutený.
uživatel
janisat
07.12.2008, 15:04.44

RE: RAI Africa

nemá nikdo nové BISS pre openbox ?
uživatel
Jupi