| 07.12.2008, 14:48.17 | |
RAI AfricaIde vám v EMU tento kanál? Nahral som nové settingy do DM500 i do DM 800 a nejde mi to. Nahral som i aktuálne keys a nič. Vypisuje mi to, že je to zakódované v SECA. Pritom ostatné RAI mi v SECA idú. Poradte, prosím. |
![]() janisat |
| 07.12.2008, 14:49.34 | |
RE: RAI Africanie nejdú niesú klúče :-/ |
![]() Jupi |
| 07.12.2008, 14:51.55 | |
doplnenieA používajú ešte BISS alebo prešli do SECA? |
![]() janisat |
| 07.12.2008, 14:51.59 | |
zmenakodovania,presli z BISS na Seca3 |
![]() mercedes77 |
| 07.12.2008, 14:53.52 | |
veľké sklamanieNo to som dosť znechutený. |
![]() janisat |
| 07.12.2008, 15:04.44 | |
RE: RAI Africanemá nikdo nové BISS pre openbox ? |
![]() Jupi |