Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.12.2008, 15:26.28

Diseqc

Potřeboval bych poradit. Koupil jsem si LNB Golden interstar a ted si chci koupit druhé a mít 2 astry. Mám doma přepínač DiSEqC 2/1 - CHESS, bude fungovat dobře nebo si mám raději koupit přepínač golden interstar?? díky
uživatel
pepere
07.12.2008, 15:40.35

RE: Diseqc

Nepíšeš to nejduležitější pro jakej sat.přijímač?
Ale ten DiSEqC 2/1 - CHESS bude fungovat.
Přijímač musí být vybaven funkcí DiSEqC 1.0 a vyšší.
uživatel
alda
07.12.2008, 15:43.33

RE: Diseqc

Mám Opticum 7500CWCI a chci chytat i astru 19,2 s eurosportem, protože mám českou kartu
uživatel
pepere
07.12.2008, 16:01.22

RE: Diseqc

Jo Opticum 7500CWCI podporuje DiSEqC 1.0 a DiSEqC 1.2 i s ochranou proti zkratu.:-)
Takže bude.
uživatel
alda
07.12.2008, 16:02.11

RE: Diseqc

Ale momentélně ti stačí jedna pozice 23,5°E ;)
uživatel
alda
07.12.2008, 16:08.34

RE: Diseqc

A ještě dotaz, kdybych dejme tomu chtěl něco přijímat pomocí emu, je lepší koupit třeba showbox nebo diablo?? co se vyplatí víc?? a jak mě to vyjde cenově?
uživatel
pepere
07.12.2008, 16:13.58

RE: Diseqc

no když už tak showbox ale kupovat to jen kuli tomu co jde dnes v emu je volovina ono to už zítra jít už nemusí. ;)
uživatel
alda