| 07.12.2008, 15:26.28 | |
DiseqcPotřeboval bych poradit. Koupil jsem si LNB Golden interstar a ted si chci koupit druhé a mít 2 astry. Mám doma přepínač DiSEqC 2/1 - CHESS, bude fungovat dobře nebo si mám raději koupit přepínač golden interstar?? díky |
![]() pepere |
| 07.12.2008, 15:40.35 | |
RE: DiseqcNepíšeš to nejduležitější pro jakej sat.přijímač?Ale ten DiSEqC 2/1 - CHESS bude fungovat. Přijímač musí být vybaven funkcí DiSEqC 1.0 a vyšší. |
![]() alda |
| 07.12.2008, 15:43.33 | |
RE: DiseqcMám Opticum 7500CWCI a chci chytat i astru 19,2 s eurosportem, protože mám českou kartu |
![]() pepere |
| 07.12.2008, 16:01.22 | |
RE: DiseqcJo Opticum 7500CWCI podporuje DiSEqC 1.0 a DiSEqC 1.2 i s ochranou proti zkratu.:-)Takže bude. |
![]() alda |
| 07.12.2008, 16:02.11 | |
RE: DiseqcAle momentélně ti stačí jedna pozice 23,5°E ;) |
![]() alda |
| 07.12.2008, 16:08.34 | |
RE: DiseqcA ještě dotaz, kdybych dejme tomu chtěl něco přijímat pomocí emu, je lepší koupit třeba showbox nebo diablo?? co se vyplatí víc?? a jak mě to vyjde cenově? |
![]() pepere |
| 07.12.2008, 16:13.58 | |
RE: Diseqcno když už tak showbox ale kupovat to jen kuli tomu co jde dnes v emu je volovina ono to už zítra jít už nemusí. ;) |
![]() alda |