| 07.12.2008, 15:41.21 | |
jde ještě Polsat Sport v EMU?jde ještě Polsat Sport v EMU? nebo už je konec |
![]() 1801 |
| 07.12.2008, 15:52.12 | |
RE: jde ještě Polsat Sport v EMU?ee ko |
![]() Jupi |
| 07.12.2008, 16:17.56 | |
RE: jde ještě Polsat Sport v EMU?tak to je už špatenka rai afrika je taky v tahu tak už jedině digiTV chtělo by to ňákou pořádnou ránu aby se něco podařílo heknout |
![]() 1801 |
| 07.12.2008, 18:06.03 | |
RE: jde ještě Polsat Sport v EMU?Ale kluci, no tak! Jaká špaténka? Stejně to všichni používáte jenom ke studiu, tak zas holt na čas přejdete od kryptoanalýzy třebas k dějinám literatury... ;)A nebo kryptoanalýzu nevzdávejte. Protože, abych tak řekl: "Všichni chcete různými způsoby vykrást jediný barák, o kterém všichni tvrdí, že tam mají pancéřové dveře a pitbula, ale při bližším zkoumání sami uvidíte, že dveře jsou sice celkem kvalitní, ale o pancíři nemůže být ani řeč, a hlavně - místo pitbula mají akorát tak angorskou kočku..." :) |
![]() Louskacek |