Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.12.2008, 15:41.21

jde ještě Polsat Sport v EMU?

jde ještě Polsat Sport v EMU? nebo už je konec
uživatel
1801
07.12.2008, 15:52.12

RE: jde ještě Polsat Sport v EMU?

ee ko
uživatel
Jupi
07.12.2008, 16:17.56

RE: jde ještě Polsat Sport v EMU?

tak to je už špatenka rai afrika je taky v tahu tak už jedině digiTV chtělo by to ňákou pořádnou ránu aby se něco podařílo heknout
uživatel
1801
07.12.2008, 18:06.03

RE: jde ještě Polsat Sport v EMU?

Ale kluci, no tak! Jaká špaténka? Stejně to všichni používáte jenom ke studiu, tak zas holt na čas přejdete od kryptoanalýzy třebas k dějinám literatury... ;)

A nebo kryptoanalýzu nevzdávejte. Protože, abych tak řekl: "Všichni chcete různými způsoby vykrást jediný barák, o kterém všichni tvrdí, že tam mají pancéřové dveře a pitbula, ale při bližším zkoumání sami uvidíte, že dveře jsou sice celkem kvalitní, ale o pancíři nemůže být ani řeč, a hlavně - místo pitbula mají akorát tak angorskou kočku..." :)
uživatel
Louskacek