Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.12.2008, 15:52.09

Diablo a Kaon

Zdravím. Mám přijímač Kaon KSC 660 CX s 2-ma volnými CI sloty. Chtěl bych si pořídit diablo, abych chytal něco přes emu. Chci chytat digi na 1°W a ten Canaal Nordic. Půjde diablo na tomto přijímači a jestli ano, je tato volba správná??
http://www.eltasat.cz/ca-moduly/ca-modul-diablo-cam-light
a programátor: http://www.eltasat.cz/programatory/cas-interface-3-plus
nebo co jiného mám použít? díky za rady
uživatel
arner
07.12.2008, 16:55.10

RE: Diablo a Kaon

Jaký máš hardware? Mrkni na http://sat.us.pn/
uživatel
gozer