| 07.12.2008, 15:52.09 | |
Diablo a KaonZdravím. Mám přijímač Kaon KSC 660 CX s 2-ma volnými CI sloty. Chtěl bych si pořídit diablo, abych chytal něco přes emu. Chci chytat digi na 1°W a ten Canaal Nordic. Půjde diablo na tomto přijímači a jestli ano, je tato volba správná??http://www.eltasat.cz/ca-moduly/ca-modul-diablo-cam-light a programátor: http://www.eltasat.cz/programatory/cas-interface-3-plus nebo co jiného mám použít? díky za rady |
![]() arner |
| 07.12.2008, 16:55.10 | |
RE: Diablo a KaonJaký máš hardware? Mrkni na http://sat.us.pn/ |
![]() gozer |