| 07.12.2008, 16:29.03 | |
Gold karta - naplnPodarilo sa mi naprogramovat philips 6010, ale neide mi emu. Pravdepodobne problem s kartou. Mam goldku a naplne eeprom_EMU_OK.hex a Pic_emu_16F84A.hex a programator cas 3. Moze mi niekto potvrdit ci su tie naplne OK, resp. odkial to mam stiahnut ak by boli nekorektne. Vdaka. |
![]() koscak |
| 07.12.2008, 17:58.35 | |
RE: Gold karta - naplnMůže mi někdo poradit, jakou náplň do lineckých? |
![]() qwerqwer |
| 07.12.2008, 18:46.25 | |
qwerqwerNa linecké zásadně rybízová marmeláda. Před slepováním ji musíš ale zahřát. Lépe maže... :))) |
![]() Nescafe |
| 07.12.2008, 18:50.18 | |
koscakProč nedáš mail????? |
![]() milord |
| 07.12.2008, 19:29.18 | |
NescafeSuper, díky R^ Kdyby něco, znám super recept na polevu na perníčky :8) |
![]() qwerqwer |
| 07.12.2008, 20:07.01 | |
To milord:koscak@vsl.sk |
![]() koscak |