Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.12.2008, 16:29.03

Gold karta - napln

Podarilo sa mi naprogramovat philips 6010, ale neide mi emu. Pravdepodobne problem s kartou. Mam goldku a naplne eeprom_EMU_OK.hex a Pic_emu_16F84A.hex a programator cas 3. Moze mi niekto potvrdit ci su tie naplne OK, resp. odkial to mam stiahnut ak by boli nekorektne. Vdaka.
uživatel
koscak
07.12.2008, 17:58.35

RE: Gold karta - napln

Může mi někdo poradit, jakou náplň do lineckých?
uživatel
qwerqwer
07.12.2008, 18:46.25

qwerqwer

Na linecké zásadně rybízová marmeláda. Před slepováním ji musíš ale zahřát. Lépe maže... :)))
uživatel
Nescafe
07.12.2008, 18:50.18

koscak

Proč nedáš mail?????
uživatel
milord
07.12.2008, 19:29.18

Nescafe

Super, díky R^ Kdyby něco, znám super recept na polevu na perníčky :8)
uživatel
qwerqwer
07.12.2008, 20:07.01

To milord:

koscak@vsl.sk
uživatel
koscak