Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.12.2008, 16:44.52

České a ruské programy ze satelitu?

Poradíte někdo jak přijímat naše (23,5) a ruské(?) programy ze satelitu? Lze to jednou parabolou? Díky za reakce.
uživatel
DendaZ
07.12.2008, 16:48.34

RE: České a ruské programy ze satelitu?

Zatím lze,jen je k tomu třeba HD přijmač. R^
uživatel
zzaner
07.12.2008, 16:57.32

RE: České a ruské programy ze satelitu?

HD prijímač ti zatiaľ nie je treba.Ruské programy vysielajú na 53E,75E,80E, niečo na 23,5,16E,13E.
uživatel
vw1
07.12.2008, 17:04.44

RE: České a ruské programy ze satelitu?

To bez motoru,nebo přepínání nelze.Pokud si koupí HD přijmač,tak to má levnější a je připraven i na budoucnost!! R^ R^ :laughing: :laughing:
uživatel
zzaner
07.12.2008, 17:05.26

re.

použij diablo 2,3 otevře ti ruské programy ny 23,E
uživatel
vaclav
07.12.2008, 17:10.00

vaclav

Nepleteš se?? :)))
uživatel
zzaner
07.12.2008, 17:23.19

re.

vyskoušej ;P
uživatel
vaclav
07.12.2008, 17:43.20

RE: České a ruské programy ze satelitu?

Bez HD přijmače,ti to nepujde,(levné HD+ Diabolo jednoznačně R^ ).
uživatel
zzaner
07.12.2008, 18:31.36

zzaner

Co to meleš? Stačí obyč. přijímač s EMU, nebo i bez a točit. Jen u přijímače pozor na frekvence (např dědeček Humax 5400 dojel na vyšší rychlosti). Mrkni třeba sem https://www.parabola.cz/prehledy/televize-digital/75e/ myslím, že volných je dost. Jinak v EMU jede zdá se pár programů z Hotbirdu.
uživatel
gaston
07.12.2008, 21:01.36

vaclav

Nevím,snad tomu trošku rozumím,ale můžeš si ho strčit.....,ono to totiž jde v Emu na všech přístrojích ,které umí DVB-S2.Diablo ti je k tomu na pdr,ZZaner to napsal dobře.
re gaston,piš k věci,oni se bavili s vaclavem o 23,5 astře,a to ti obyčejný přijímač Fec 9/10 neumí haha :laughing: :laughing: ale jinak máš o těch volných na celém orbitu dost
uživatel
misut
07.12.2008, 21:07.25

RE: České a ruské programy ze satelitu?

Dnes už tě to přijde na pomalu stejné peníze,proč se šidit na 23,5E o všechny programy,zadání bylo 23,5E,a tam by to měl v HD vše,i bez natáčení.To by si mohl pořídit až pozděj.Také jsem teď řešil svůj problem mezi gaučem a DO.Někdy člověk zablbne a problém si vytvoří sám.
uživatel
zzaner
07.12.2008, 21:16.24

Tak soráč.

Těch 23,5 mi nějak uniklo.
uživatel
gaston
07.12.2008, 21:22.04

gaston

Nic se neděje R^ v příspěvku jsem napsal blbě PRD a že máš PRAVDU ve volných :laughing: :laughing:
uživatel
misut